Call of Duty: Deluxe Edition
PC

(11x)
10,50
Nákupom získate 0,42 kreditov
Doporučený vek: Od 16 rokov
Štítky: FPS, Svetová vojna
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 10709
 • Deluxe verzia obsahuje okrem základnej hry aj datadisk United Offensive. Ku hre prikladáme CD s českým prekladom!

  color>

  tímová akcia, vaši spolubojovníci sa chovajú ako trénovaná vojenská jednotka, kryjú sa s paľbou, postupujú koordinovane a zaisťujú odnos ranených z bojiska, každý vojak má svoju vlastnú osobnosť, schopnosti a výcvik ale až na bojisku sa prejaví ich hodnota pre celú jednotku; v kampaniach sa vžijete do úlohy výsadkárov zo 101. Americké vylodenie v Normandií, špeciálne Britské jednotky pri bitke o most Pegasus bridg i odvážnych vojakov brániacich Stalingrad; multiplayer až pre 32 hráčov cez LAN alebo internet; po skončení hry bude pravdepodobne vydaný editor nových misií; od tvorcov hry Medal of Honor

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, odskúšané na Win 7, procesor 600MHz, pamäť 128MB RAM, grafická karta s 32MB RAM, 1,4GB voľno na disku, 8x CDROM, procesor 700MHz pre Windows 2000 a XP

  Kategórie

  PC / PC hry / Akčné

  Položte medzi seba a nepriateľa priehradnú kryciu paľbu a postupne sa prebite skrz nepriateľskú líniu, postarajte sa o zranených, skratka bojujte po boku svojich verných druhov a nie ako osamelý vojak v poli. Nad hlavou vám budú prelietavať lietadlá a pod nohami sa bude triasť pôda pod výbuchmi dopadajúcich bômb. Počujete svišťanie guliek vo vzduchu i jeho rozplacnutie pri spáde na strop a budete dúfať, že ostatný v tímu plnia svoje povinnosti rovnako dobre ako vy! Pri plnení úlohy zavítate na mnoho zaujímavých miest, čakajú vás misie na bojiskách, v lese i v meste, rovnako ako prostredie väzenských táborov, mosty a dokonca i vojnové lode.

  Call of Duty™ zobrazuje realistické a pútavé dôležité momenty druhej svetovej vojny doposiaľ nevydaným spôsobom - očami dobrovoľníkov a neznámych hrdinov. Pretože vojna nebola vyhraná jednotlivcami alebo jediným národom, je i tu spracovaná ako tímová akcia a behom hry budete ovládať Britských, Ruských i Amerických vojakov. V 4 vzájomných previazaných kampaní na vás čaká 24 misií s najrôznejšími úlohami od sabotáži, tajných a záchranných misií až po otvorený boj alebo súboj vozidiel. Autentickosť hry podtrhuje výber prostredia, vozidiel a zbraní rovnako ako realistické zvukové efekty.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (11)
Pridať hodnotenie

 Neoverený nákup

Dobrá hra z období 2. světové .Ale a to tad ypíšou všichni velmi krátké.

 Neoverený nákup

Výborná hra, která mě opravdu dostala...

 Neoverený nákup

Výborná hra nemám co říct jen ty zápory.

 Neoverený nákup

Nebýt poslední mise v United Offensive dosáhla by hra téměř na absolutorium. Takhle je to "jenom" fantastická herní nirvána.

 Neoverený nákup

I PŘES DROBNÉ NEDOSTATKY ZŮSTÁVÁ TATO HRA I NADÁLE NA ŽEBŘÍČKU STARÝCH HER, KTERÉ VÁS JEDNOZNAČNĚ ZABAVÍ NA DELŠÍ DOBU.

 Neoverený nákup

Nemzu nic jineho nez doporucit vsem, kteri si potrpi na kvalitni strilecky ze druhe svetove valky.

Zobraziť všetky hodnotenia

Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame