Call of Duty GOTY
PC

(17x)
12,19
Nákupom získate 0,49 kreditov
Doporučený vek: Od 16 rokov
Štítky: FPS, Svetová vojna
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 11235
 • tímová akcia, vaši spolubojovníci sa chovajú ako trénovaná vojenská jednotka, kryjú sa s paľbou, postupujú koordinovane a zaisťujú odnos ranených z bojiska, každý vojak má svoju vlastnú osobnosť, schopnosti a výcvik ale až na bojisku sa prejaví ich hodnota pre celú jednotku; v kampaniach sa vžijete do úlohy výsadkárov zo 101. Americké vylodenie v Normandií, špeciálne Britské jednotky pri bitke o most Pegasus bridg i odvážnych vojakov brániacich Stalingrad; multiplayer až pre 32 hráčov cez LAN alebo internet; po skončení hry bude pravdepodobne vydaný editor nových misií; od tvorcov hry Medal of Honor

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 600MHz, pamäť 128MB RAM, grafická karta s 32MB RAM, 1,4GB voľno na disku, 8x CDROM, procesor 700MHz pre Windows 2000 a XP

  Kategórie

  PC / PC hry / Akčné

  Položte medzi seba a nepriateľa priehradnú kryciu paľbu a postupne sa prebite skrz nepriateľskú líniu, postarajte sa o zranených, skratka bojujte po boku svojich verných druhov a nie ako osamelý vojak v poli. Nad hlavou vám budú prelietavať lietadlá a pod nohami sa bude triasť pôda pod výbuchmi dopadajúcich bômb. Počujete svišťanie guliek vo vzduchu i jeho rozplacnutie pri spáde na strop a budete dúfať, že ostatný v tímu plnia svoje povinnosti rovnako dobre ako vy! Pri plnení úlohy zavítate na mnoho zaujímavých miest, čakajú vás misie na bojiskách, v lese i v meste, rovnako ako prostredie väzenských táborov, mosty a dokonca i vojnové lode.

  Call of Duty™ zobrazuje realistické a pútavé dôležité momenty druhej svetovej vojny doposiaľ nevydaným spôsobom - očami dobrovoľníkov a neznámych hrdinov. Pretože vojna nebola vyhraná jednotlivcami alebo jediným národom, je i tu spracovaná ako tímová akcia a behom hry budete ovládať Britských, Ruských i Amerických vojakov. V 4 vzájomných previazaných kampaní na vás čaká 24 misií s najrôznejšími úlohami od sabotáži, tajných a záchranných misií až po otvorený boj alebo súboj vozidiel. Autentickosť hry podtrhuje výber prostredia, vozidiel a zbraní rovnako ako realistické zvukové efekty.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (17)
Pridať hodnotenie

 Neoverený nákup

Perfektní hra, velmi mě zaujala, i když moc střílečky nemám rád.

 Neoverený nákup

Myslím že jednička byla super!

 Neoverený nákup

na tu cenu výborná hra!!
ti co mají rádí válečné hry a nepatři mezi extra náročné pařany,tak můžu jen doporučit hru by měla rozjet téměř každá pc sestava. :)

 Neoverený nákup

skvela strilecka s prosredim druhy svetovy

 Neoverený nákup

Call of Duty rozhodně docela zabaví,jen mě maličko naštvalo,že kampaň byla krátká a to,že žádné změny nevidím od jiných her z děje druhé světové.

 Neoverený nákup

Bomba FPS které i po dlouhé době od vydání skvěle zabaví.

Zobraziť všetky hodnotenia

Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame