Captain Tsubasa: Rise Of New Champions
PS4

60,90
Nákupom získate 1.83 kreditov
 • 60,90 €
  Skladom
Lokalizácia: Angličtina, Japončina
Typ hry: Hra pre jedného hráča, Hra pre viacerých hráčov
Štítky: Futbal, Anime
Kód produktu: 33388
 • Captain Tsubasa je späť po 10 rokoch od vydania poslednej hry pre herné konzoly! Captain Tsubasa je majstrovské dielo na poli manga žánru, ktoré si získalo srdcia hráčov po celom svete. Arkádový futbal Captain Tsubasa: Rise Of New Champions je novou hrou pre súčasnú generáciu konzol, ktorá umožní hráčom vychutnať si super zápasy so súpermi v modernom grafickom spracovaní.

  NEKONEČNÁ FUTBALOVÁ AKCIA
  Fanúšikovia zo západných krajín majú konečne možnosť zahrať si hru Captain Tsubasa na konzolách PlayStation 4 a Nintendo Switch. Hra Captain Tsubasa: Rise Of New Champions prináša vzrušujúcu akciu, nádhernú grafiku v anime štýle a prístupnú hrateľnosť vrátane bohatej ponuky herných módov, ktoré udržia hráča na ihrisku, miesto na lavičke!

  Captain Tsubasa: Rise Of New Champions
  STARONOVÁ ARKÁDA
  Captain Tsubasa: Rise of New Champions prináša toľko populárnú arkádovú hrateľnosť, vďaka ktorej si hráči môžu vychutnať neuveriteľne intenzívnu akciu v reálnom čase a súčasne vykonávať neuveriteľne efektívne a rýchle super pohyby.

  ANIME fotbal
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Captain Tsubasa: Rise Of New Champions!

Sledujte nás na instagrame