Chrome
PC

6,99
Nákupom získate 0,14 kreditov
Štítky: FPS, Sci-Fi
Jazyk: České titulky
Kód produktu: 10524
 • Hra je dodávaná na 2 CD bez škatule.

  14 rozsiahlych misií v rôznych prostrediach (tropický les, skalnatá púšť, kaňony, krátery, snežné ľadovce, orbitálne stanice a laboratória ...); objavujte solárni systém Valkyra, svet kontrastov medzi mystickým tajomstvom, prírodou a ľudskou technológiou budúcnosti; ponorte sa do strhujúcich dych berúcich detailne vykreslených scenárov a fyziky enginmu Chrome; vylepšite svoje schopnosti pomocou rôznych implantátov; použite k dokončeniu misie rôzne dopravné prostriedky - podzemné ako i vzdušné; používanie zbraní a výbavy protivníkov; vyspelá AI s podporou tímovej stratégie; 5 módov pre hru viacerých hráčov (až 32)

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 800MHz, pamäť 256MB RAM, grafická karta s 32MB RAM, 1,7GB voľno na disku, 4x CDROM

  Kategórie

  PC / PC hry / Akčné

  Bolt Logan, je bývalým členom špeciálnych jednotiek, ktorý sa snaží pretrhať svoje väzby k minulosti a vydáva sa ako nájomný bojovník do novoobjaveného systému Valkýra v nádeji, že tu získa výhodnú úlohu. Z rutinnej akcie vypukne však poriadne komplikovaný príbeh.
  Chrome je FPS taktická akčná hra, jeho príbeh sa odohráva v budúcnosti. Hra ponúka 14 rôznorodých a ťažkých misií pri ktorých sa okrem reflexov uplatnia i taktické myslenia. Unikátnu atmosféru hry umocňuje úžasne fotorealistické prostredie v misiách. Tie sa odohrávajú v rozmanitých prostrediach (tropické lesy, púšte, krátery) a stretnete tu aj pôvodné stvorenia obývajúcich danú planétu. V hre nebude iba o hi-tech zbraniach, futuristických technológiách a dopravných prostriedkoch
  Svet v hre Chrome je kontrastom medzi tajomnou prírodou a človekom vytvorenými technológiami budúcnosti.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Kúpili ste si Chrome? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame