Command and Conquer : Generals Deluxe Edition
PC

(5x)
6,30
Nákupom získate 0,25 kreditov
Štítky: Sci-Fi, Real-time stratégie
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 10345
 • 30 celkom nových a 20 inovovaných jednotiek (napr. Deluxe edícia obsahuje okrem základných hier tiež datadisk Zero Hour, World Builder pre tvorbu vlastných misií a zoznam vojenských jednotiek a budov)
  Podpora multiplayeru bude ukončená k 1.6.2014

  Veľte svojmu generálovi - Vyberte si z 9-tích generálov, z nich každý má špeciálne schopnosti a jedinečné vozidlo.; Tri cesty k víťazstvu - Vyberte si jednu z armád inšpirovaných ideológiami z reálneho sveta.; Moderné bojisko - Poznajte zbrane modernej doby i blízkej budúcnosti - vo vzdušných súbojoch, v boji v mestách a vylepšenému módu skúsenosti.; Engine SAGE - Prežite si Command and conquer v neuveriteľných detailoch v plnom 3D meste, púštiach i zmrznutej tundre.; Nové jednotky i taktiky - Vyzbrojte sa prísne tajnými stíhačkami Aurora, tankmy Crusader a cez 60 ďalších.; Multiplayerové bitky - Zahrejte si on-line ako v kooperatívnom móde, tak i v móde dominancie.

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 800MHz, pamäť 128MB RAM, grafická karta s 32MB RAM, 2,5GB voľno na disku, 8x CDROM, 256MB RAM pre multiplayer

  Kategórie

  PC / PC hry / Stratégie

  Command & Conquer Generals vás zavedie do sveta moderných vojnových konfliktov. Vyberte si mocného generála, s ktorým budete kontrolovať ohromné armády po celom svete. Budete veliť jednej z troch unikátnych strán, každá má svoju výzbroj pre boj na zemi i vo vzduchu. Eliminujte pozíciu v kampani pre jedného hráča, alebo sa vrhnite do globálneho multiplayeru. Pripravte svoje sily - je čas na real-time stratégiu novej generácie!

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (5)
Pridať hodnotenie

 Neoverený nákup

výborná hra, i dnes zabaví na to že je celkem stará. Jo dodatek - i normální c&c generals má world builder...

 Neoverený nákup

vím že sem pár výhrad měl ale i tak dám 100. Tohle byla moje prvni RTS a i když semod té doby hrál všecko co mělo v názvu CnC a stal sem se opravdovím CnC fandou stějně mám starej Zero Hour nejradši

 Neoverený nákup

Celkem dobře propracovaná strategie se spoustu dobrými napady.

 Overený nákup

Tato realtimová strategie je mezi špičkou her.

 Neoverený nákup

Dnes jedna z legend na poli RTS vyzkoušejte a nebudete litovat.

Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Mohlo by sa vám páčiť

Sledujte nás na instagrame