Company of Heroes 3 BAZAR
PS5

24,00
Nákupom získate 0,96 kreditov
Doprava
od 2,99 €
23 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Doporučený vek: Od 18 rokov
Štítky: Real-time stratégie, Svetová vojna
Typ hry: Hra pre jedného hráča, Hra pre viacerých hráčov
Jazyk: České titulkyČeské titulky, AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 151734
 • Tento produkt je bazárový a v balení sa nenachádzajú fyzické a ani digitálne bonusy.

  NAJVÄČŠIA HRA SÉRIE

  Company of Heroes 3 prináša najväčšie bojisko v histórii série. Príbehu sa odohrávajú priamo v teréne, na úplne novom vojnovom bojisku. Tešte sa na nové autentickej taktiky, frakcie a veľa doposiaľ nerozprávaných príbehov z druhej svetovej vojny. Stredomorie je miestom rozmanitosti, od veterných talianskych horských priesmykov až po drsné severoafrické púšte a pobrežné výhľady. Na tomto novom fronte má hlavné slovo rýchlosť.

  Company of Heroes 3
  DÔLEŽITÉ ROZHODNUTIA
  Company of Heroes 3 má vylepšenú hrateľnosť o nové funkcie, čo prináša doposiaľ najhlbší taktický zážitok – všetko je poháňané Essence Engine 5, novou technológiou stratégie v reálnom čase od Relic. Na dynamickej mape kampane hráči velia pozemným, vzdušným a námorným silám, aby znovu ovládli pevninu Talianska od jednotiek Osi. Dlhodobé rozhodnutia, ktoré urobíte, ovplyvnia nielen bitky, ktoré bojujete, ale aj samotný príbeh vojny.

  kampany of heroes
  MOŽNOSTI KOORDINACIE
  V režimoch pre jedného hráča poskytuje Full Tactical Pause hráčom novú úroveň taktickej kontroly na bojisku. Zmrazením akcie budú hráči, ktorí sa rozhodli použiť Full Tactical Pause, schopní koordinovať všetky svoje akcie naraz a detailne premyslieť každý svoj pohyb bez toho, aby museli robiť všetko v reálnom čase.

  heroesy
  PRE KONZOLY
  Company of Heroes 3 je od základov prepracované pre PlayStation 5 a Xbox Series S|X a bude obsahovať novo navrhnutú schému ovládača umožňujúcu maximálnu presnosť na bojisku. Užívateľské rozhranie je tiež plne prepracované, s ohľadom na intuitívne rozvrhnutie tlačidiel a čitateľnosť dokonalý strategický zážitok na konzolách. Preskúmajte novú ťahovú mapu dynamickej kampane Talianska pre herný zážitok v štýle sandboxu a bezprecedentnú úroveň strategickej voľby, alebo sa vydajte do púští severnej Afriky pre klasickejšie naratívny zážitok pre jedného hráča.

  kampanie
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame

hernecitanie, , theroadtotheerdtree
vhlave, vhlave2, premiera
tombraider, darkhorsefigure, zberatelskafigurka, LaraCroft
FUNKO20, FunkoPopFigurky, ZlavynaPopky, Popky, dopravazadarmo
dopravazadarmo, Packeta, doruceniezadarmo
eldenring, shadowoftheerdtree, darcek