Conflict: Global Storm
PC

(1x)
19,99
Nákupom získate 0,60 kreditov
Štítky: FPS, Taktické
Kód produktu: 10499
 • 4 veteráni, vojna v zálive, bojujúci s terorizmom po celom svete.

  Chytrejší vojaci, s väčšou vnímavosťou k okolí a vývoji situácie, možnosť sa kedykoľvek prepnúť a ovládať ktoréhokoľvek spolubojovníka; Zadajte rozkaz celému tímu - rýchlo a ľahko; Zreteľné vylepšený pohyb nepriateľov v súboji: držia pozície, kryjú svoj ústup, strieľajú z úkrytu, hádžu dymovnice, využívajú kruhové obrany a presúvajú sa, aby neboli ľahkým cieľom; Nové možnosti: môžete preskakovať stoličky a zábradlia, preliezať okná, vyskakovať z helikoptéry, liezť po rebríkoch a "traversovať" po lane; Väčší dôraz na interakciu postáv, pred pripravených dialógov a silný príbeh ťahajúci sa všetkými štrnástimi misiami; Nový systém zamerania, nahradzuje automatické zameriavanie a kladie väčšie nároky na zručnosť; Podpora hlasovej komunikácie;

  Minimálne požiadavky

  procesor 1,5GHz, pamäť 256MB RAM, grafická karta s 64MB RAM, 2,5GB voľno na disku, DVDROM

  Kategórie

  PC / PC hry / Akčné

  Bradley, Jones, Connors a Foley, hrdinovia hry Conflict: Desert Storm sú späť. Foley je od jednej z akcií, pri ktorej zaisťoval bezpečie tímu vedený ako MIA (hľadaný) a tak musí s tímom angažovať nového ostreľovača - Carrie Shermanovú. Ako sa náročnosť misií zvyšuje a postupne odkrývajú plány organizácií Apríla 33, začínajú si naši hrdinovia uvedomovať, že čelia najväčšej výzve svojej kariéry.

  Conflict: Global Storm privádza sériu Conflict do 21. storočia, ktoré je zasiahnuté do blízkej budúcnosti v kontexte vojny s terorizmom. Ťahákom sú prepracované postavy, súčasná výstroj a výzbroj a kvalitné filmové sekvencie. Hra je postavená na kompletne prerobenom engine s rapídne vylepšenou grafikou a umelou inteligenciou protivníkov, novou ragdollovou fyzikou a podporou kooperatívnej hry pre viacerých hráčov. Hra umožňuje dva nové módy videnia - nočné a termovízne.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (1)
Pridať hodnotenie

 Neoverený nákup

Povedená a zábavná akční hra.

Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame