Dark Age of Camelot
PC

15,99
Nákupom získate 0,64 kreditov
Kód produktu: 10887
 • Rozsiahla internetová multiplayer hra.

  Dynamické riešenie úloh – 2 hráči, ktorý riešia rovnaký problém nemusia vždy robiť rovnaké veci, aby splnili úlohu.; Inteligentné netvory robia lovenie omnoho vierohodnejšie a napínavejšie.; Ekonomika je plne súčasťou hry - hráči môžu poskytovať služby ako je opravovanie, výroba, nákup + predaj ...; Nádherné grafické efekty

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, odskúšané na Win 7, procesor 1,4GHz, pamäť 256MB RAM, grafická karta s 32MB RAM, 0,6GB voľno na disku, 4x CDROM, internetové pripojenie a platenie mesačných poplatkov kreditnou kartou $12,95.

  Kategórie

  PC / PC hry / RPG
  PC / PC hry / Online a MMORPG

  Doba tesne po smrti kráľa Artúša. Jeho kráľovstvo Albion veľmi postráca jeho vedenie a celá zem sa ocitá pod nájazdmi silných Keltov zo západu a severu. V stávke je i talizman, ktorý môže byť ukradnutý.
  Táto hra je postavená na základe hier ako EverQuest, Asheron’s Call, a Ultima Online. Dark Age of Camelot obsahuje 3D grafickú akceleráciu s pohyblivou kamerou. K dokonalosti je dovedený súbojový tým a jednotlivý hráči. Na rozdiel od predchodcov v Dark Age of Camelot sú i magické i nemagické súboje a sú nedeliteľnou súčasťou hry.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

  Kúpili ste si Dark Age of Camelot? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame