Dark Age of Camelot Catacombs
PC

45,30
Nákupom získate 1,81 kreditov
Doprava
od 2,99 €
22 rokov
skúseností
Naše výhody
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Štítky: Fantasy
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 11302
 • K hraniu tohto datadisku je potrené mať originálnu hru Dark Age of Camelot s predchádzajúcimi datadiskami alebo platinovú edíciu Dark Age of Camelot.
  5 nových tried. Každé kráľovstvo dostalo novú triedu ;Všetky postavy boli upravené. Vaša postava bude viac detailnejšia. ;Možnosť úpravy postáv, tváre a vlasov ;Upraviť môžete i už existujúce postavy ;Nové záhady a obsah ;Nájdete priateľov a spojencov v nových podzemných mestách (v každom kráľovstve jedno) ;Private Adventuring - hráči alebo skupiny môžu mať súkromné oblasti vrátane vlastných úloh, žalárov.. Levely a ťažkosti záležia len na vašej skupine ;Vylepšená grafika - detailné textúry a lepšie osvetlenie domov a dedín

  Minimálne požiadavky

  originálna hra Dark Age of Camelot s všetkými predchádzajúcimi datadiskamy alebo platinová edícia Dark Age of Camelot. Hra vyžaduje platenie mesačných poplatkov kreditnou kartou.

  Kategórie

  PC / PC hry / RPG
  PC / PC hry / Online a MMORPG
  Vydajte sa hlboko do skrytého sveta ležiaceho pod povrchom Albiona, Hibernie a Midgardu. Objavte magické podzemné mestá, smrtonosné katakomby plné nových strašidelných nepriateľov a vstúpte do skrytých podzemných priestorov. Záhady a dobrodružstva na vás čakajú v tomto novom datadisku k hre Dark Age of Camelot. 5 nových hráčskych tried, nové príšery, postavy a vylepšené prostredia.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame

heroesofmightandmagic3, stolovka, stolovahra, heroesofmightandmagic, homam
gympl, gymplfilm, vinyl, filmovysoundtrack, soundtrack
spiderman2, marvelsspiderman2, funkopop, popfigurky
kingdomcomedeliverance, kcd, warhorsestudios, warhorse, českéhry
fallout, falloutseries, falloutanthology
darksouls, fromsoftware, hernecitanie