Dark Age of Camelot: Catacombs
PC

45,30
Nákupom získate 1,81 kreditov
Štítky: Fantasy
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 11302
 • K hraniu tohto datadisku je potrené mať originálnu hru Dark Age of Camelot s predchádzajúcimi datadiskami alebo platinovú edíciu Dark Age of Camelot.

  5 nových tried. Každé kráľovstvo dostalo novú triedu ;Všetky postavy boli upravené. Vaša postava bude viac detailnejšia. ;Možnosť úpravy postáv, tváre a vlasov ;Upraviť môžete i už existujúce postavy ;Nové záhady a obsah ;Nájdete priateľov a spojencov v nových podzemných mestách (v každom kráľovstve jedno) ;Private Adventuring - hráči alebo skupiny môžu mať súkromné oblasti vrátane vlastných úloh, žalárov.. Levely a ťažkosti záležia len na vašej skupine ;Vylepšená grafika - detailné textúry a lepšie osvetlenie domov a dedín

  Minimálne požiadavky

  originálna hra Dark Age of Camelot s všetkými predchádzajúcimi datadiskamy alebo platinová edícia Dark Age of Camelot. Hra vyžaduje platenie mesačných poplatkov kreditnou kartou.

  Kategórie

  PC / PC hry / Online a MMORPG
  PC / PC hry / RPG

  Vydajte sa hlboko do skrytého sveta ležiaceho pod povrchom Albiona, Hibernie a Midgardu. Objavte magické podzemné mestá, smrtonosné katakomby plné nových strašidelných nepriateľov a vstúpte do skrytých podzemných priestorov. Záhady a dobrodružstva na vás čakajú v tomto novom datadisku k hre Dark Age of Camelot. 5 nových hráčskych tried, nové príšery, postavy a vylepšené prostredia.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Kúpili ste si Dark Age of Camelot: Catacombs? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame