Dead to Rights 2
PC

3,99
Doporučený vek: Od 18 rokov
Štítky: TPS
Jazyk: České titulky
Kód produktu: 11697
 • využite služobného štvornohého priateľa, zatiaľ máte sami na starosti iné záležitosti; trinásť nebezpečných "odzbrojovacích" chvatov; Jackov arzenál obsahuje i ťažké kalibry ako je raketomet, granáty alebo Molotovové kokteily; v súbojoch môže Jack využívať baseballové pálky, trúbky alebo meče; nový súbojoví systém umožňuje Jackovi rozdávať údery na všetky strany

  Minimálne požiadavky

  Windows 2000, ME, XP, procesor 1000MHz, pamäť 256MB RAM, grafická karta s 32MB RAM, 1,5GB voľno na disku, 8x CDROM

  Kategórie

  PC / PC hry / Akčné

  Aj keď Jack prisahal, že sa do Grant City nikdy nevráti, únos sudcu ho ale prinúti k zrušeniu svojho predsavzatia. A tak sa opäť ocitá v skorumpovanom meste plnom zločinov a gangov, v meste, ktoré ho odsúdilo k smrti. Pri svojom pátraní po unesenom sudcovi odhalí Jack nekalé plány skupiny veľmi vplyvných ľudí. Začína vysoká hra v ktorej môže Jack veriť jedinému priateľovi - svojmu štvornohému spoločníkovi.
  V Dead to Rights® II sa opäť stretnete s hrdinom Jackom Slatom a nemôže chýbať ani jeho psí priateľ Shadow. Akčná strieľačka videná z pohľadu tretej osoby s spomalenými akčnými scénami ako vystrihnuté z Hong-Kongských filmov ponúka v svojom druhom diely vylepšený herný enginme, väčšiu interakciu s Shadowom a nové "odzbrojovacie" chvaty.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Kúpili ste si Dead to Rights 2? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame