Diablo II
PC

10,50
Nákupom získate 0,04 kreditov
Doprava
od 2,99 €
22 rokov
skúseností
Naše výhody
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Štítky: Fantasy, Pseudo
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 10428
 • Pokračovanie hitu z roku 1997

  päť nových typov postáv (amazonka, paladin, či necromancer) s rozdielnymi vlastnosťami (každá z postáv má asi tridsať unikátnych kúziel a schopností);štyri rozdielne, rozsiahle, obývané mestá a rozsiahle plochy divočiny v ich okolí; v každom meste je niekoľko vchodov do dungeonov, krýpt či jaskýň, ktoré čakajú, až ich preskúmate; rozsiahlejší svet obohatený o úplne nové úlohy a misie, zbrane, brnenia, kúzla, príšery i priateľské/neutrálne postavy; vylepšený bojový systém, pri ktorom sa jasne prejaví odlišnosť medzi jednotlivými typmi postáv, každá má iné kúzlo a iné bojové techniky; vylepšená hra (až pre osem hráčov ) na internetovom serveri Battle.net umožňujúca ľahšie zapojenie viacerých hráčov, on-line. Nulové zdržanie pri prechode medzi levelmi; podpora 3D kariet; nové pohyby (behanie či blokovanie útokov);rozsiahlejšie, temnejšie, lepšie a zábavnejšie ako pôvodné Diablo

  Minimálne požiadavky

  Windows 95, 98, 2000, NT, procesor 233MHz, pamäť 32MB RAM, 0,7GB voľno na disku, 4x CDROM, 64 MB RAM pre multiplayer

  Kategórie

  PC / PC hry / RPG

  Diablo s viac než miliónom celosvetovo predaných kusov, ponúka rýchlu, dynamickú, príťažlivú akciu, ktorá si už posledne vyslúžila množstvo cien, vrátane Hry Roka, s množstvom vylepšení a noviniek. Hráč sa vracia do temného sveta ničeného silami zla. Ako jeden z piatich hrdinov musí hráč splniť úlohy, aby zbavil svet Diabla a jeho diabolských služobníkov.

  Zmena v systéme registračných kľúčov: Ak máte 16 miestny registračný kľúč a inštalátor ho prehlasuje za neplatný, je potrebné zaregistrovať hru na účte Battle.net (viď návod), kde po pridaní hry získate nový registračný kľúč (25 miestny).

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame

playstation5, playstation4, jarnezlavy, springsale
valak, figúrky, horor
hobit, bilbobublik, bilbobaggins, hobbit, fajka
heroesofmightandmagic3, stolovka, stolovahra, heroesofmightandmagic, homam
gympl, gymplfilm, vinyl, filmovysoundtrack, soundtrack
spiderman2, marvelsspiderman2, funkopop, popfigurky