Diablo II
PC

10,50
Nákupom získate 0,04 kreditov
Štítky: Fantasy, Pseudo
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 10428
 • Pokračovanie hitu z roku 1997

  päť nových typov postáv (amazonka, paladin, či necromancer) s rozdielnymi vlastnosťami (každá z postáv má asi tridsať unikátnych kúziel a schopností);štyri rozdielne, rozsiahle, obývané mestá a rozsiahle plochy divočiny v ich okolí; v každom meste je niekoľko vchodov do dungeonov, krýpt či jaskýň, ktoré čakajú, až ich preskúmate; rozsiahlejší svet obohatený o úplne nové úlohy a misie, zbrane, brnenia, kúzla, príšery i priateľské/neutrálne postavy; vylepšený bojový systém, pri ktorom sa jasne prejaví odlišnosť medzi jednotlivými typmi postáv, každá má iné kúzlo a iné bojové techniky; vylepšená hra (až pre osem hráčov ) na internetovom serveri Battle.net umožňujúca ľahšie zapojenie viacerých hráčov, on-line. Nulové zdržanie pri prechode medzi levelmi; podpora 3D kariet; nové pohyby (behanie či blokovanie útokov);rozsiahlejšie, temnejšie, lepšie a zábavnejšie ako pôvodné Diablo

  Minimálne požiadavky

  Windows 95, 98, 2000, NT, procesor 233MHz, pamäť 32MB RAM, 0,7GB voľno na disku, 4x CDROM, 64 MB RAM pre multiplayer

  Kategórie

  PC / PC hry / RPG

  Diablo s viac než miliónom celosvetovo predaných kusov, ponúka rýchlu, dynamickú, príťažlivú akciu, ktorá si už posledne vyslúžila množstvo cien, vrátane Hry Roka, s množstvom vylepšení a noviniek. Hráč sa vracia do temného sveta ničeného silami zla. Ako jeden z piatich hrdinov musí hráč splniť úlohy, aby zbavil svet Diabla a jeho diabolských služobníkov.

  Zmena v systéme registračných kľúčov: Ak máte 16 miestny registračný kľúč a inštalátor ho prehlasuje za neplatný, je potrebné zaregistrovať hru na účte Battle.net (viď návod), kde po pridaní hry získate nový registračný kľúč (25 miestny).

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

  Kúpili ste si Diablo II? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame