Diablo 2 Gold
PC

(59x)
15,70
Štítky: Fantasy, Pseudo
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 11357
 • Minimálne požiadavky

  Windows 95, 98, 2000, NT, XP, Win 7, procesor 233MHz, pamäť 64MB RAM, 0,5GB voľno na disku, 4x CDROM, hra podporuje aj Mac OS

  Kategórie

  PC / PC hry / RPG

  Diablo s viac než miliónom celosvetovo predaných kusov, ponúka rýchlu, dynamickú, príťažlivú akciu, ktorá si už vyslúžila množstvo cien, vrátane Hry Roku, teraz s množstvom vylepšení a noviniek. Hráč sa vracia do temného sveta ovládaného silami zla. Ako jeden z piatich hrdinov musí hráč splniť úlohy, aby zbavil svet Diabla a jeho diabolských služobníkov. Datadisk Lord Of Destruction ponúka nový obsiahly quest, príšery, zbrane, artefakty a celkovo ešte zvyšuje obľúbenosť už tak populárnej hry.

  Zmena v systéme registračných kľúčov: Ak máte 16 miestny registračný kľúč a inštalátor ho prehlasuje za neplatný, je potrebné zaregistrovať hru na účte Battle.net (viď návod), kde po pridaní hry získate nový registračný kľúč (25 miestny).

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (59)
Pridať hodnotenie

 Neoverený nákup

Jedna z nej her od Blizzu, rozhodně lepší systém než v D3.

 Neoverený nákup

prijemna a chytlava akce pro vasnive klikace, a paradni system piplani postav, ale brzy omrzi.V prumeru po 30h (co sem vsim i na ostatnich)

 Neoverený nákup

Pokud jste Diablo II nehráli a říkáte o sobě,že máte rádi RPG,jste buď blbí nebo lžete.Nejlepší RPG.

 Neoverený nákup

Ano, ano,legenda která stále žije a neumírá, ačkoli třetí díl je již ve výrobě.Kolik bezesných nocí jsem strávil hleděním na obrazovku, která místy vapadala jakoby ji někdo poblil a ne jako by se na ní snažilo pár hrdinů zachránit svět XD a čas od času si rád zahraju zase :-)

 Overený nákup

Nejlepší RPG všech dob!!!

 Neoverený nákup

Zredukovat hraní RPG na pouhé klikání nějakou dobu zabaví, ale náročnějšího hráče očekávající propracovanější herní svět to neuspokojí. Podle mého názoru je Sacred jednoznačně lepší.

Zobraziť všetky hodnotenia

Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame