Doom 3
PC

(28x)
10,50
Nákupom získate 0,32 kreditov
Štítky: FPS, Hororové
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 10979
 • Obal je v nemeckom jazyku. Manuál na DVD a hra samotná sú v anglickom jazyku. Od nás dostanete český preklad na CD.

  pokračovanie hráčskej legendy od Johna Carmacka; najchytľavejšia akčná hra, aká kedy bola vytvorená; fantastické vizuálne spracovanie prostredia a animácií; úžasne efekty, real-time tieňovanie; vysoká inteligencia protivníkov; multiplayer so všetkými obľúbenými módmi; 6-kanálový priestorový zvuk;

  Minimálne požiadavky

  Windows 2000, XP, odskúšané na Win 7, procesor 1,5GHz, pamäť 384MB RAM, 2,2GB voľno na disku, DVDROM, Podporované graf. karty: ATI® Radeon 8500, 9000, 9200, 9500, 9600, 9700, 9800, Nvidia® GeForce 3/Ti séria, GeForce 4MX séria, GeFo

  Kategórie

  PC / PC hry / Akčné

  DOOM patrí bez váhania k najväčším legendám na PC. Vytvoril základ FPS 3D akcií a teraz prichádza na obrazovky počítačov vo svojom treťom pokračovaní, v úchvatnej grafike, s novým príbehom a starou známou motorovou pílou.

  Píše sa rok 2145 a vy ste na Marse, kde sa nachádza prísne tajné výskumné laboratórium UAC. Vy máte, ako obyčajný výsadkár pochopiteľne iba dohliadať na bezpečnosť. Všetko nasvedčuje k tomu, že ide o ďalší nudný deň strávený medzi skúmavkami. Ako je v počítačových hrách zvykom, niečo sa opäť pokazí, na Zem je otvorený portál z ríše pekla. Ľudia sa menia na príšery a jedinou nádejou je špeciálne vycvičený vojak, trénovaný na boj vo výnimočných situáciách.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (28)
Pridať hodnotenie

 Neoverený nákup

Doom 3,je rozhodně velmi dobrá hra,sice už odešla do herního důchodu,ale pořád má co nabízet a dost se hodí,k její sestřičce F.E.A.R.,jen mě trošku naštvali hodně těžké mise.

 Neoverený nákup

DOOM3 je klasika a legenda , linearni , atmosfericka , dlouha pekelna jizda az do konce.

 Neoverený nákup

Tuto hru doporucuji hracum PC her.

 Neoverený nákup

průměrná hororová hra

 Neoverený nákup

Doom 3 je klasika klasik.A jako fps na pc se nemusi za nic stydet.

 Neoverený nákup

Slušně vypadající hra,která vás bude bavit prvních x hodin,budete vyděšený k smrti,ale po těch x hodinách vás nic nepřekvapí a budete se přempouvat k tomu abyste hru aspoň dohráli.Možná trochu víc příběhu a měly by sme tu jednu z nej her.

Zobraziť všetky hodnotenia

Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame