Dračí oko (The I of the Dragon)
PC

8,09
Nákupom získate 0,32 kreditov
Doprava
od 2,99 €
22 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Štítky: Fantasy
Jazyk: Český dabingČeský dabing
Kód produktu: 10964
 • 3 draci s rôznymi schopnosťami (na výber máte oheň, kyselinu a ľad); 12 jedinečných oblastí s pestrými krajinami tvoria úžasnú mapu fantasy sveta; Každý drak má k dispozícií cez 50 kúziel s dychom, špeciálnymi efektmi pre boj s viac než 40 druhov monsterou; Na Direct 3D založený grafický engine s T&L technológii a podporou multitexturovaním rovnako ako v reálnom čase vytvárajú fascinujúce efekty pri západu slnka, ale i na nádhernej hviezdnej oblohe; Formovanie krajiny v reálnom čase umožňuje zmiznutie celých pohorí a ich objavenie na inom mieste; Riadenie času umožňujú efekty spomalenia pohybu s fascinujúcim účinkom; Mystický hudobný sprievod vás prevedie svetom Nimoasa;

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 500MHz, pamäť 128MB RAM, grafická karta s 32MB RAM, 8x CDROM

  Kategórie

  PC / PC hry / RPG
  Vychutnajte si dobre urobenú akčnú RPG Dračie oko ( v originalite The I of the Dragon) s najobávanejšou netvor fantazy svetom - drakom - v hlavnej úlohe. Čaká vás jednoduchá zápletka, ale špičkové spracovanie a veľa efektov pri záchrane sveta. Hra vás zavedie do ohrozujúceho kráľovstva Nimoa, ktoré je čím ďalej tým lepšie napadnuté nepriateľskými beštiami ovládanými mocným čarodejníkom. Jeho cieľom nie je pochopiteľne nič menšieho ako ovládnuť svet. Posledná nádej mierumilovných civilizácií je príslušník silnej dračej rasy, ktorá sa kedysi zaviazala pomocou a svoj sľub má práve splniť.

  Hra ponúka dvanásť rozsiahlych lokaí, všetky navyše v perfektnej grafike a dizajnu. Nechýba šesťdesiat unikátnych kúziel pre každého draka, realtime deformácia terénu, kombinácia štatistického a reálneho tieňovania, to všetko navyše doplnené úchvatnými animáciami. Tie vyniknú pri súbojoch a verte tomu, že ich nebude málo. Lietanie nad krajinou, vypúšťanie ohňa a ďalšie dračie radovánky však budete môcť vymeniť. Hráč bude mať schopnosť prevteliť sa do iných tvorov a na vlastnej koži tak vyskúšať pocity rôznych postáv či zvierat.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame

minecraft, minecrafters, minecraftuniverse, oslavujeme, aplha
disneylorcana, ursulasreturn, lorcanatcg, lorcana, disneykarticky
hernyvypredaj, nemamcohrat, playstation, PChry, xbox, switch
casopislevel, ohrachalidech, hernecitanie, levelkniha, hernakniha
assassinscreedshadows, acshadows, assassinscreed
youtooz, worldofwarcraft, alextraza, nozdurmu, wowkofigurky, wowko