Dungeon Siege II: Deluxe
PC

(1x)
11,50
Nákupom získate 0,35 kreditov
Štítky: Fantasy, Pseudo
Kód produktu: 12471
 • Vyberte si starostlivo svojich spolubojovníkov a vytvorte skupinku so šiestimi členmi ;Rozšírená možnosť vylepšenia postavy ;Každá trieda má prístup k unikátnej sile, ktorá je schopná zvrátiť bitku, ale vyžaduje to správne načasovanie ;Silní a neobvyklí spojenci, hráč si môže vybrať z množstva exotických príšer so špeciálnymi schopnosťami ;Viac nebezpečných nepriateľov s novými schopnosťami, silou a taktickými vedomosťami ;Vzácne a silné predmety ;Interaktívny svet ;Skvelé špeciálne efekty a 3D grafika ;Multiplayer cez LAN alebo internet

  Minimálne požiadavky

  Windows XP, procesor 1,8GHz, pamäť 512MB RAM, grafická karta s 64MB RAM, 1,4GB voľno na disku, 4x CDROM, grafická karta ATI Radeon 7500, NVidia GeForce 5750, Intel Extreme Graphics 82845, 82865, 82915 alebo vyššia.

  Kategórie

  PC / PC hry / RPG

  Špeciálna Deluxe edícia, ktorá obsahuje okrem pôvodnej hry aj datadisk "Broken World" a navyše ešte špeciálne DVD s vývojom hry, wallpapery, portréty a mapy.

  Dungeon Siege II
  V Dungeon Siege 2 sa vrátite do krásnej zeme Aranna. Zem je poznamenaná občianskou vojnou a hranice medzi dobrom a zlom boli takmer zmazané. Vytvorte si elitnú skupinku spolubojovníkov a postavte sa Valdisovi, ktorý túži po sile.

  Dungeon Siege II: Broken World
  Datadisk pre Dungeon Siege II, jeho príbeh priamo nadväzuje na udalosti z konca DSII a majiteľom pôvodnej hry ponúka novú singleplayer kampaň, novú hrateľnú rasu, nove predmety a hlavne nový a toľko Vitany multi-class systém vývoja postavy, vďaka nemu si budú môcť hráči konečne vytvárať postavy podľa svojich predstáv.

  BONUSY v Deluxe edícii
  - 6 portrétov Evy, ktoré môžete vytlačiť
  - rozkladacia mapa celého sveta Aranna
  - video z tvorby Dungeon Siege 2
  - pozadie s tematikou DSII
  - "Bound Together" - krátky príbeh rozšírenia Broken Word

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (1)

  Neoverený nákup
  • garfika
  • družina
  • tvorba postavy
  • svět království Ehb
  • spousta drobností - deník, vedlejsší úkoly, popisy příšer, atd
  • skvělá hratelnost
  • opět slabší datadisk

  Parádní pokračování parádní hry. Všechno skvělé z prvního dílu zůstalo, naopak se rozrostlo o nové možnosti a interface je prostě báječný.

  Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
  Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
  Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame