Earth 2160 ENG + soundtrack
PC

28,99
Nákupom získate 1,16 kreditov
Štítky: Sci-Fi, Real-time stratégie
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 11885
 • 4 hrateľných strán s odlišnou základnou technológiou a schopnosťami ;Každá strana má viac než 13 základných budov a viac než 13 základných jednotiek ;Rôzne nepriateľské rasy, špeciálne jednotky ;4 singleplayerové kampane, každá má 7 misií ;Skirmish mód s 10 mapami ;4 multiplayerové módy s 10 mapami ;EarthNet server s podporou ;Možnosť zostavenia jednotiek ;Jednotky môžu byť uchovávané v hangároch. Hangáre môžu, byť rýchle a opustené kvôli prekvapeniu nepriateľa ;Realistický terén ;12 alebo viac virtuálnych agentov. Tieto špeciálne postavy majú silnú osobnosť a veľký vplyv v hre. Každý agent má svoje špeciálne schopnosti ;Multiplayer aj pre 8 hráčov

  Minimálne požiadavky

  Windows 2000, XP, procesor 1,5GHz, pamäť 512MB RAM, grafická karta s 128MB RAM, 1,5GB voľno na disku, DVDROM, grafické karty GeForce 3, GeForce 4 TI, ATI Radeon 9000+ nebo lepší.

  Kategórie

  PC / PC hry / Stratégie

  Len niekoľko tisícok ľudí dokázalo utiecť zo Zeme pred jej kolapsom v roku 2150. Rozdelili sa na tri frakcie, Eurasien Dynasty, United Civilised States a Lunar Corporation. Hráč môže hrať za jednu z týchto frakcií, alebo za votrelca a je len na ňom či pozemšťanov spojí svojou silou alebo budú stále bojovať jeden proti druhému.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Kúpili ste si Earth 2160 ENG + soundtrack? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame