Eragon
PC

(9x)
8,09
Nákupom získate 0,32 kreditov
Štítky: Fantasy, TPS
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 12290
 • Kompletný bojový systém.; Let na drakovi.; Stvárnenie podľa filmovej predlohy.; Prítomnosť mágie a kúziel.; Kooperatívni multiplayer.

  Minimálne požiadavky

  Windows 2000, XP, procesor 1,4GHz, pamäť 512MB RAM, grafická karta s 128MB RAM, 4,0GB voľno na disku, 8x CDROM

  Kategórie

  PC / PC hry / Akčné

  Akčný titul postavený na filmovej predlohe, ktorý pre zmenu vychádza z knižnej predlohy, jej príbeh sa točí okolo farmárskeho chlapca menom Eragon, s pomocou draka naplní svoj osud, stane sa z neho Dračí jazdec a tak sa nechá vtiahnuť do sveta mágie a sily, kde na neho čaká nejedno dobrodružstvo. Časom zistí, že on sám disponuje s takou silou, že môže buď zachrániť, alebo zničiť celú ríšu.

  Základom hry je robustní súbojový systém počítajúci s užitím celej rady efektných kombo úderov, mágie, obranných manévrov, protiútokov i dokončovacích úderov. To všetko je nutné kombinovať pre úspech v boji proti širokej palete nepriateľov tradičného fantasy pôvodu. Vedľa akčných súbojov hra ponúka i arkádové akčné sekvencie, kde v úlohe Eragona s pomocou svojho verného druha draka likvidujete nepriateľov na zemi i vo vzduchu.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (9)
Pridať hodnotenie

 Neoverený nákup

Příšerná hra podle příšerného filmu. Knihy jsem přečetl všechny, byly úžasné a pěkně to pokazili. Jak film tak hru. Že se vůbec obtěžovali tohle vyrobit. Naprosto zbytečná hra. Nenechte se však ovlivnit mými názory a vyzkoušejte sami.

 Neoverený nákup

celkem zajímavá hra na odreagování

 Neoverený nákup

prostě super

 Neoverený nákup

eragon od vás ostatních dostal velmi špatné hodnocení nevím tedy proč.Bojová komba jsou si myslím dost dobře propracovaný.Dále slabiny této hry je že po pár kolech už opravdu nastává stereotyp takže se u toho i dost nudíte skoro každá mise je o tom pomlátit stráž co vám stojí v cestě a tím to končí.Potom grafika určitě byla dobrá(v tý době) ale dneska už boužel se považovat za slabší.Abych celkově shrnul tuhle hru pokud se vám líbil film tak to zkuste a uvidíte

 Neoverený nákup

Priserna hra, podle priserneho filmu, podle priserne knihy...

 Neoverený nákup

Na odreagování je to báječná hra, ale nijak zvláštní, film je rozhodně lepší

Zobraziť všetky hodnotenia

Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame