Etherlords 2
PC

(1x)
3,99
Nákupom získate 0,12 kreditov
Doprava
od 2,99 €
22 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Štítky: Fantasy, Ťahové
Jazyk: České titulkyČeské titulky
Kód produktu: 10544
 • Inovatívna hrateľnosť mieša štýl RPG a ťahovú taktiku s magickými súbojmi v štýle klasických kartových hier; Štyri odlišné rasy, každá so svojou vlastnou ríšou, architektúrou, kúzlami a spôsobom boja; Päť kampaní, ktoré pokrývajú celý svet - územie jednotlivých rias spolu susedia; 330 mocných kúziel, medzi ktorými nájdete napríklad viac než 130 rozličných netvor Nelineárna misia s postrannými úlohami a možnými spôsobmi hrania; Podrobný výukový systém, ktorý vám pomôže zvládnuť základy hry a zložitejšie súbojové taktiky; Plavte sa po riekach, moriach, cestujte tunelmi s pomocou tele portu; Obrovské množstvo rozličných animácií všetkých postáv a monsterou poskytujúceho skutočnosť; Vysoko detailná a krásne renderovaná 3D svet; Možnosti hry viacerých hráčov - napríklad súbojový mód pre 8 hráčov alebo funkcie automatického vyhodnocovania turnaja; Profesionálna česká verzia;

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 450MHz, pamäť 128MB RAM, grafická karta s 8MB RAM, 2,0GB voľno na disku, 4x CDROM

  Kategórie

  PC / PC hry / RPG
  PC / PC hry / Stratégie
  Etherlords II je pokračovaním inovatívnej a veľmi obľúbenej hry Etherlords. Štyri jedinečné rasy etherového sveta, zasiahnuté do rovnako krásne vytvoreného 3D fantasy sveta ako to bolo v pôvodnej hre, sú hneď na začiatku postavené pred spletiteľov tajomstva. Tím je zmiznutie samotného bieleho vládcu, ich všemocného vodcu, a rovnako zlovestných hrdinov a netvor s neobyčajnými silami a schopnosťami.

  Etherlords II je RPG s komplexnou a zaujímavou hrateľnosťou, zrovnateľnou so štýlom mnoho obľúbených japonských hier rovnakého žánru. Taktický ťahový mód súboja a jeho prehĺbenia - čerpá z najlepších tradícií kartových hier ako je napríklad MTG.

  Postupné preskúmavanie sveta umožní každému hráčovi ponoriť sa do príbehu z perspektívy svojej vlastnej rasy. Príbeh je vyprávaný ako záhada, ktorú hráč pomaly rozpletá pomocou rozhovoru s postavami a plnením úloh. Zhromažďovanie surovín poskytuje príležitosť k ďalšiemu skúmaniu a umožňuje vám nákup ešte mocnejších netvor a kúziel.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (1)

  (Xzone.cz)
  Neoverený nákup
  • Tahle hra má zajímavý způsob průběhu souboje. Po mapě se pochybujete jakoby stejně tak jako v Heroes, máte však 3D prostředí a neomezený pohyb. Pokud vyvolá nepřítel nebo vy souboj, celý pohled na hru se změní do detailnějšího náhledu na bitevní stanoviště, ve kterém bojujete pomocí svého hrdiny a "karet" kterými vyvoláváte do boje jednotlivé bytosti, jednotky a magii. Musíte hodně taktizovat a přemýšlet, které jednotky použijete, jakou magii a vyplatí se předvídat jednání soupeře.
  • Čas od času mi připadalo, že se svým balíčkem "karet" (jednotek a magie) nemám šanci mnohem lepší soupeře skoro na samém začátku kampaně. Když už máte pocit, že jste rozšířili svoje schopnosti a jednotky na vyšší úroveň, váš soupeř vás stejně překvapí něčím lepším, co vám způsobí velké ztráty a boje většinou vyhrajete jen tak tak;-)

  Hra má velmi zajímavý způsob provedení soubojů, podné jako v Heroes. Pokud by se chystalo pokračování nebo nový díl této hry, určitě by bylo zapotřebí ho ještě pořádně propracovat, převést do nové grafiky a pak by určitě Etherlords získal spousty fanoušků.

  Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
  Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
  Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame

cyberpunk2077, johnnysilverhand, cyberpunk2077game, zberatelskasocha
daysofplay2024, daysofplay, PlayStationZlavy
doplnkydodomu, doplnkydobytu, detskaizba
hvezdnevojny, , starwarsunlimited
3plus1zadarmo, FunkoPopzadarmo, FunkoPop, funkopopkolektor
TwilightMasquerade, pokemontcg, scarletandviolet