EverQuest II: Kingdom of the Sky
PC

22,99
Nákupom získate 0,69 kreditov
Štítky: Fantasy
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 11707
 • Pôvodná hra EverQuest II s datadiskami: Kingdom of Sky
  (s 30 dennou voľnou priepustkou do hry)

  Vyššia úroveň rozvoja postavy s ktorou môžete dosiahnuť úroveň 70 ako dobrodruh alebo remeselník.; Úplne nový systém úspešnosti, podpora rastu a špecializácie schopností a sily vašej postavy.; Rozvoj gild sa rozšíril na úroveň 50.; Štyri nové víťazné arény a dve nové arény.; Úplne nový Heritage Quests umožňuje hráčom získať úžasné predmety, osobné postavenie, dobrodružné skúsenosti a dokonca sa v svete originálneho EverQuestu alebo EverQuestu On-line môžete stať slávnym.; Signatúre Quests ktorých splnenie vás odmení skúsenostnými bonusmi, povesťou, úplne novými predmetmi a tradíciou EverQuestu II.; O 30 nových Kolekcií. Jedna z najpopulárnejších možností, ktorú inde než v EverQuest II nenájdete. Získajte všetky aj tie nové odmeny.; Nové náročné oblasti; 25 nových nepriateľov.; Nové časti brnenia, ako sú pokrývky hlavy, helmy a náramky, odlíšte vašu postavu výraznejšie.; Viac než 30 nových predmetov pre váš dom.

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 1000MHz, pamäť 512MB RAM, grafická karta s 64MB RAM, 6,0GB voľno na disku, DVDROM, K hraniu je potrebné internetové pripojenie a platenie mesačných poplatkov s kreditnou kartou.

  Kategórie

  PC / PC hry / RPG
  PC / PC hry / Online a MMORPG
  EverQuest II

  Je situovaná 500 rokov po udalostiach v pôvodnej hre (ktorá bude naďalej fungovať vedľa druhého dielu) a hneď na začiatku pred hráča postaví samé fantastické možnosti a voľby.

  Všetko začne prepracovanou a neuveriteľne detailnou voľbou postavy z 16 dostupných rás a 48 odlišných povolaní. Podľa toho či si hráč zvolí cestu dobra, či zla sa objavia odlišné lokácie. Hra ponúka veľké množstvo questov pre celé skupiny i pre jednotlivcov, veľké množstvo kúziel, artefaktov a ďalších predmetov. Počet všetkých vyššie uvedených komodít sa navyše bude neustále zvyšovať s novými updatmi, ktoré budú reflektovať potreby a priania platiacich hráčov.

  Špecialitou Everquestu II bude grafické spracovanie, ktoré nemá (nielen v žánre MMORPG) obdoby a zaujme hlavne detailnými postavami. Pozornosť si však zaslúži aj kompletné nadabovanie celej hry, čo je inde k videniu, respektíve k počutiu čo znateľne ovplyvňuje hrateľnosť aj atmosféru.

  EverQuest II: Kingdom of Sky (2. oficiálny datadisk)

  Ponúka zmeny týkajúce sa systému skillov a schopností, čo je nevyhnutné kvôli zvýšeniu maximálneho dosiahnutia levelu na 70 triedach adventúry a artisán. Nový level cap dostali aj guildy, kde došlo k jeho zvýšeniu na 50.

  Datadisk prináša aj 10 nových zón, 25 nových zvieratiek a príšer a množstvo nových predmetov, zbraní a ďalších vecí podobného typu, ktoré nesmú v žiadnom datadisku chýbať. Tým najzaujímavejším na datadisku je celkom nová ríša: Overrealm, ktorá sa skladá z lietajúcich/levitujúich ostrovov, kde sa odohráva aj hlavná príbehová línia.

  Ďalším, nie však posledným významným prvkom, ktorý datadisk ponúka je podpora PvP (Player vs Player) súbojov medzi príslušníkmi znepriatelených strán.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Kúpili ste si EverQuest II: Kingdom of the Sky? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame