F1 22
PC

24,49
Doprava
od 2,99 €
23 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Aktivácia: EA appEA appDoporučený vek: Pre všetkých
Štítky: Auta, Formula, Okruhové pretekanie
Typ hry: Hra pre jedného hráča, Hra pre viacerých hráčov
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 46507
Hra je tiež dostupná pre:  XSX
 • Vstúpte do novej éry Formula 1 v EA SPORTS F1 22, oficiálnej videohre šampionátu 2022 FIA Formula One World Championship. Odštartujte do novej sezóny s prepracovanými vozidlami a upravenými pravidlami redefinujúcimi závodný deň, otestujte svoje zručnosti na novej trati Miami International Autodrome a skúste lesk a slávu života v režime F1 Life. Pilotujte úžasné nové vozidlá v rámci sezóny Formula 1 2022 s autentickou zostavou všetkých 20 jazdcov a 10 tímov a užite si nové závodné scény, pri ktorých sa môžete rozhodnúť, či chcete vozidlo ovládať priamo, alebo radšej všetko prenecháte umelej inteligencii. Vytvorte si tím a doveďte ho na vrchol s novými možnosťami v oceňovanom kariérnom režime My Team, zmerajte svoje pretekárske schopnosti v priamom súboji na rozdelenej obrazovke či v režime viacerých hráčov alebo choďte na trať v superšportoch tých najväčších značiek motoršportu.

  Neobsahuje disk, ale iba kód na stiahnutie. Vyžaduje sa pripojenie na internet.

  Kategórie

  PC / PC hry / Preteky

  NOVÁ SEZÓNA, NOVÉ PRAVIDLÁ

  Zúčastnite sa novej sezóny a sadnite si za volant neuveriteľne odlišných vozidiel na legendárnych tratiach, vrátane úplne nového okruhu Miami International Autodrome. Ponorte sa naplno do pretekania s dvoma možnosťami, ako odohrať dôležité pasáže ako štartové kolá, výjazdy Safety Caru alebo interaktívne zastávky v boxoch, a s úplne novými krátkymi závodmi (šprinty).

  F1 22 (PS4)
  UMELÁ INTELIGENCIA A ŽIVOT ZÁVODNÍKA
  Vďaka novému systému umelej inteligencie (adaptívne UI) pre menej skúsených hráčov budete v každom závode konkurencieschopní. V F1 Life si odomknite a vyskúšajte najrôznejšie superšporty, oblečenie, doplnky a ďalšie parády. My Team ponúkne možnosť vybrať si počiatočný rozpočet a vytvoriť si od základov tím F1 s rozšírenými udalosťami jednotlivých oddelení a bohatšími možnosťami úprav dekorov.

  F1 22 (PS4)
  KARIÉRA A VIRTUÁLNA REALITA
  Otestujte svoje závodné vlohy vo svete F1 a prepracujte zo štartovým roštom na samotný vrchol v oceňovanom 10-ročnom kariérnom móde. Súčasťou je aj séria Formula 2, liaheň jazdcov pre F1, s krátkymi, strednými alebo plnými možnosťami sezóny a obsahom z ročníkov 2021 a 2022. F1 22 obsahuje taktiež závody na rozdelenej obrazovke pre dvoch hráčov. Vychutnajte si F1 na maximum vďaka kompatibilite s virtuálnou realitou na PC, ktorá vám umožní prežiť dramatické okamihy pretekov priamo z kokpitu.

  F1 22 (PS4)

 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

  Kúpili ste si F1 22 ? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame

hernecitanie, , theroadtotheerdtree
vhlave, vhlave2, premiera
tombraider, darkhorsefigure, zberatelskafigurka, LaraCroft
FUNKO20, FunkoPopFigurky, ZlavynaPopky, Popky, dopravazadarmo
dopravazadarmo, Packeta, doruceniezadarmo
eldenring, shadowoftheerdtree, darcek