F1 23 BAZAR
PS4

19,70
Nákupom získate 0,79 kreditov
Doprava
od 2,99 €
22 rokov
skúseností
Naše výhody
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Doporučený vek: Pre všetkých
Štítky: Auta, Formula, Okruhové pretekanie
Typ hry: Hra pre jedného hráča, Hra pre viacerých hráčov
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 153944
 • Tento produkt je bazárový a v balení sa nenachádzajú fyzické a ani digitálne bonusy.

  BRAKING POINT 2
  Príbehový režim „Braking Point“ sa vracia s úplne novou napínavou kapitolou, ktorá v F1® 23 ponúkne nové rivality a ešte viac dramatických momentov. Závodný tím Konnersport Butler F1.

  Príbeh sa sústredí na závodný tím Konnersport Butler F1® – novú fiktívnu stajňu na štartovom rošte – a zahŕňa sezóny F1 2022 a 2023. Vychádzajúca hviezda Aiden Jackson má spory so svojim drzým a arogantným tímovým kolegom Devonom Butlerom. Keď je budúcnosť jedného z nich ohrozená osobným problémom, vstupuje do hry Devonova sestra a nedávna šampiónka F2 Callie Mayer.
  F1 23 (PS4)
  F1 WORLD
  Úplne nový F1 World je vaším novým centrom pre najrôznejšie denné, týždenné a neustále sa meniace sezónne obsah a udalosti. Tešiť sa môžete na úplne nový systém postupu Tech Level zaručujúci personalizovanú cestu svetom Formula 1. Plňte nové výzvy a pretekajte v rade rôznych sólo sériách pre jedného hráča, ktoré vám ponúknu rôznorodé režimy, trate a zážitky v F1 23. Osvojte si rôzne trate, zlepšite svoje vodičské zručnosti, preskúmajte obsah F2, zúčastnite sa závodov superšportov pre zvaných a mnoho ďalšieho.
  F1 23 (PS4)
  VYLEPŠUJTE SVOJ MONOPOST 
  Vylepšujte svoje vozidlo v F1 World po celú sezónu vďaka novému systému postupu Tech Level. Plnením výziev, pretekaním on-line a účasťou v herných udalostiach v priebehu sezóny získajte vylepšenia zvyšujúce vašu technickú úroveň, ktorá predstavuje výkon vášho vozidla v F1 World. S rastúcou technickou úrovňou sa zvyšuje výkon vášho vozidla a vy tak získavate možnosť zúčastniť sa náročnejších akcií. Zapojiť sa môžete aj do udalostí prekračujúcich vašu technickú úroveň, ale v tom prípade počítajte s ešte náročnejšou výzvou. Lepší hráči budú schopní prekonať technickú úroveň svojho vozidla, ale len do určitej miery.
  F1 23 (PS4)
  VÝROBA
  Nový systém výroby v F1 World vám umožňuje používať zdroje na plány, ktoré slúžia na výrobu rôznych vylepšení a vytvárania zmlúv na používanie herných modifikácií, nových samolepiek, ktoré môžete zbierať a pridávať do svojho prehľadu, a mnohých ďalších vecí.
  F1 23 (PS4)
  VYLADENÉ OVLÁDANIE VOZIDIEL, LEPŠIE ZÁVODENIE
  Nová fyzika vozidiel F1 zaručuje predvídateľnejšie správanie na trati a lepšiu trakciu pri brzdení, zrýchľovaní a zatáčaní. Pri úpravách rovnováhy medzi aerodynamickou priľnavosťou a priľnavosťou pneumatík boli brané do úvahy pripomienky od skutočných tímov F1, čo má za následok realistickejší pocit a plynulejšie pretekanie. Vďaka vylepšenému krútiacemu momentu motora a zmenám zotrvačnosti je odozva na plyn autentickejšia a ľahšie nastaviteľná.
  F1 23 (PS4)
  TECHNOLOGIA OVLADAČA PRECISION DRIVE
  Pretekajte na tesno koleso o koleso s väčšou kontrolou, presnosťou a jemnosťou vďaka prepracovanej technológii ovládača, ktorá hráčom prináša väčšiu istotu v rozhodujúcich okamihoch.
  F1 23 (PS4)
  NOVÉ VELKÉ CENY LAS VEGAS A KATARU
  Otestujte svoje závodné zručnosti v najnovších destináciách Formula 1. Odjazdíte Veľkú cenu Las Vegas 2023 a Veľkú cena Kataru 2023, ktoré rozšíria kalendár pretekov v F1 23. Preleťte sa na rýchlom pouličnom okruhu pod ikonickými svetlami Las Vegas a zazávoďte si na medzinárodnom okruhu púštneho mesta Dauha.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame

kingdomcomedeliverance, warhorsestudios, kingdomcomedeliverancegame, KCD2
kingdomcomedeliverance, kcd, kingdomcomedeliverance2, henryhascometoseeus
fallout, falloutseries, vault, falloutlucy, darkhorse, falloutdarkhorse, AmazonPrimeFallout
playstation5, playstation4, jarnezlavy, springsale
valak, figúrky, horor
hobit, bilbobublik, bilbobaggins, hobbit, fajka