Fallout Legacy Collection
PC

(2x)
34.99
Nákupom získate 1.05 kreditov
Aktivácia: SteamSteamDoporučený vek: Od 18 rokov
Lokalizácia: Angličtina
Štítky: FPS, Sci-Fi, Post-apokalyptické, Retro
 • Našlapaná edícia so všetkými doposiaľ vydanými hrami pre jedného hráča zo série Fallout, od prvých dvoch izometrických dielov, Fallout Tactics, po New Vegas a štvrtý diel so všetkými prídavkami.

  BALENÍ OBSAHUJE
  - Fallout
  - Fallout 2
  - Fallout Tactics
  - Fallout 3: Game of the Year Edition
  - Fallout New Vegas: Ultimate Edition
  - Fallout 4: Game of the Year Edition

  (každá hra je na DVD disku)
  Fallout
  Klasika všetkých klasík. Post-apokalyptické RPG, ktoré oživilo celý žáner počítačových RPG. Systém SPECIAL umožňuje významnú odlišnosť postáv, zásadné rozhodnutie a vývoj, ktorý si riadite len vy sami. Preskúmajte zničenéj trosky civilizácie zlatého veku. Prekecajte sa, preplížte sa alebo si prebojujte cestu okolo mutantov, gangstrov a robotických protivníkov. Robte tie správne rozhodnutia alebo skončíte v pustatine ako ďalší padlý hrdina ...

  Fallout 2
  Už je to 80 rokov od doby, čo sa váš predok trmácal cez pustatinu. Vaša cesta za nájdením zariadenia Garden of Eden Creation Kit, ktoré môže zachrániť vašu primitívnu dedinu, bude vystlané ochromujúcou radiáciou, megalomanskými mutantmi a neúprosným prúdom klamstiev a zrady. sa začínate čudovať, či z tohto úplne nového sveta môže niekto vôbec niečo získať.

  FALLOUT TACTICS
  Do sveta Fallout prichádzajú taktickej tímové bitky. Ste len mizerný odpad. Možno ste vznikli z prachu, ale bratstvo vás pretaví v oceľ. Naučíte sa počúvať ak nie, zlomia vás. V týchto temných časoch je Bratstvo - vaše Bratstvo - to jediné, čo stojí medzi obnoveným plamienkom civilizácie a hrozivou rádioaktívnou pustatinou.

  FALLOUT 3: GAME OF THE YEAR EDITION
  V Game of the Year Edition si budete môcť užiť najúspešnejšiu hru roka 2008 ako nikdy predtým. Vytvorte si postavu podľa svojich predstáv a vydajte sa do hrôzostrašného post-apokalyptického sveta, kde každú chvíľu bojujete o holý život. Balenie obsahuje všetkých päť rozšírení.

  FALLOUT NEW VEGAS: ULTIMATE EDITION
  S ultimátne edíciou získavate kompletné balenie New Vegas so všetkým. V jednom balení nájdete všetok dodatočný obsah vrátane Dead Money, Honest Hearts, Old World Blues a Lonesome Road. Ako prihodenie do banku budete vyzbrojení najnovšími sadami unikátnych zbraní, typov munície a plánikov z najaktuálnejších prídavkov: Couriers Stash a Gun Runners Arsenal.

  FALLOUT 4: GAME OF THE YEAR EDITION
  Fallout sa vracia v plnej sile. Ako jediný preživší z Vaultu 111 vstupujete do sveta zničeného nukleárnou vojnou. Len vy a vaše činy rozhodnú o ďalšom osude pustatiny. Len vy môžete vybudovať všetko, čo bolo zničené. A tentoraz doslova, pretože v hre okrem tradičnej Fallout hrateľnosti nájdete tiež režim stavania vlastnej pevnosti. V GOTY edícii dostanete navyše všetky rozširujúce balíčky.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (2)
Pridať hodnotenie

Za tuhle cenu skoro povinnost. F1,F2 a F:NV to táhnou na vrchol. FT: BoS je zaměření na tahový boj z F1 a F2. F3 a F4 jdou jiným směrem, ale v rámci kolekce to stojí za zkušenost. Celkem klidně i 300+ hodin zábavy.

Pro lidi co ještě neměli čest s touto úžasnou sérii je to skvělá edice :)