Far Cry: Primal CZ
PC

(10x)
26.99
Nákupom získate 1.08 kreditov
 • 10.90 €
  Ihneď k stiahnutiu
Doporučený vek: Od 18 rokov
Lokalizácia: České titulky
Štítky: FPS
 • Vzdorujte vyhynutiu - ovládnite vlastné územie a podrobte si nepriateľov v súboji o prežitie ľudstva; Doba kamenná podľa Far Cry - vstúpte do otvoreného sveta plného nebezpečenstva, ktorým je séria Far Cry preslávená; Staňte sa lovcom - lovte smrtiace šelmy a premôžte nepriateľské kmene v boji za zjednotenie ľudí.

  Minimálne požiadavky

  Windows Win 7, Win 8, pamäť 4,0GB RAM, grafická karta s 1,0GB RAM (GeForce GTX 460 / Radeon HD 5770 ), 20,0GB voľno na disku, DVDROM, procesor Intel Core i3-550 alebo AMD Phenom II X4 955, vyžaduje 64 bit OS a aktiváciu cez internet

  Kategórie

  PC / PC HRY + HW / Akčné
  Vitajte v Dobe kamennej. Do času, kde Zemi vládnu ohromné mamuty a smrtiace šabľozubé tigre. Do času, kde je svet extrémne nebezpečným miestom a kde je každá minúta vášho života dobrodružstvom. Vitajte do času, kde je človek posledným článkom v potravinovom reťazci.

  Z KORISTI PREDÁTOROM
  Ako posledný z tých, čo prežili z vašej loveckej skupiny, sa naučíte množstvo schopností. Schopnosť vytvárať smrtiace zbrane, bez ktorých neprežijete ani deň. Odrážať divokých dravcov, ktorí sa vás budú snažiť zožrať. A hlavne preľstiť nepriateľské kmene. Áno, aj v Dobe kamennej boli ľudia iba ľuďmi. Zvládnete si vďaka všetkým skúsenostiam podrobiť celú krajinu Oros?

  VÁŠ KMEŇ
  Ako mladík Takkar budete mať začiatku jediný cieľ - prežiť. Postupne však bude váš kmeň siliť a na svojej ceste stretnete množstvo postáv, ktoré vám pomôžu zdolať nebezpečné nástrahy divočiny. Niekedy však budú nebezpečnejší než divočina samotní ľudia - nepriateľské kmene, ktoré urobia čokoľvek, aby váš kmeň vyhladili.

  TAK TROCHU INÁ DOBA KAMENNÁ
  Toto nie je Doba kamenná, ktorú poznáte zo školských ľavíc. Toto je Doba kamenná v štýle Far Cry! Budete sledovať nepriateľské tábory a plánovať zákerné útoky so zbraňami, ktoré si vytvoríte z kostí ulovených zvierat. Naučíte sa ovládať oheň, pomocou ktorého môžete desiť dravcov, alebo posiliť svoje vlastné zbrane.

  PROSTREDIE, AKÉ STE EŠTE NEVIDELI
  Po poslednej Dobe ľadovej ľadovce ustúpili a zanechali za sebou krajinu s prírodou a prostriedkami, kde vedľa seba môžu žiť ľudia aj zvieratá. Teda za predpokladu, že každý ukáže, kto je tu pánom. Preskúmate tak majestátnu a divokú krajinu Oros s dych berúcimi údoliami borovicových lesov, drsné tajgy, alebo močiare, kam človek ešte nevkročil.

  SVET OVLÁDANÝ OBRÍMI TVORMI
  Oros dýcha životom. Po lesoch sa preháňajú veľké stáda jeleňov, za nimi sa zakrádajú zákerné svorky vlkov a v údoliach bojujú nepriateľské kmene. Samotnú krajinu ale ovládajú nebezpečne veľké tvory, ako šabľozubé tigre a ohromné mamuty, ktorých sa v Dobe kamennej obáva každá živá duša.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Recenzia na Zing.cz (1)

Hodnotenie 8/10

Far Cry Primal přináší osvěžující dobrodružství, které je jiné než ta hromada opakujících se stříleček v moderní nebo sci-fi době. Sběr surovin a rostlin dává konečně smysl, stejně tak potěší možnost ochočit si zvířata, která za vás položí život. Někoho může odradit stavba vedlejších misí, opakující se boj a kratší příběh.  Prečítať celú recenziu

Hodnotenie zákazníkov (10)
Pridať hodnotenie

Hezčí po vizuální stránce než Far Cry 4.Nepotřebuje o stupeň lepší grafiku o stupeň lepší rozlišení textur.Aby hra vypadala vizuálně hezčí stačí na hře zamakat!U mě nejlepší Far Cry Primal z celé série Far Cry!!!

Hra je velmi pěkná, doporučuji si zahrát.

z moderní doby jak je klasa u Far Cry má člověk tu možnost poohlédnout jak to vypadalo miliony let př. našim letopočtem :)

Epická pravěká jízda , která předčila má veškerá očekávání a já se bavil kupodivu fakt hodně. Rozhodně stojí za koupi :)

Nejsvěžejší díl, překvapivě hodně nových nápadů. A ty staré do současného konceptu pravěku k sobě patří jako Miloš a Becherovka

super

Zobraziť všetky hodnotenia