For Honor
PC

(3x)
52.99
Nákupom získate 1.59 kreditov
Aktivácia: Ubisoft ConnectUbisoft ConnectDoporučený vek: Od 18 rokov
Lokalizácia: České titulky
Štítky: Stredovek
 • For Honor je hra z pohľadu tretej osoby, v ktorej ide o boj muža proti mužovi, rýchlosť, stratégiu a tímovú hru.

  Minimálne požiadavky

  procesor Core i3, vyžaduje 64 bit OS a pripojenie k internetu!
  Vstúpte do zúrivých bojov, ako rytier, brutálny viking, alebo tajomný samuraj. For Honor je netradičná bojová hra miešajúca strategické uvažovanie, tímovú hru a intuitívny bojový systém. Okrem hry pre jedného hráča je dôležitou súčasťou multiplayer 4vs4 doplnený o desiatky NPC bojovníkov.

  UNIKÁTNI BOJOVNÍCI
  Pre každú bitku si vyberte z troch druhov bojovníkov - samuraja, vikinga, alebo rytiera. Každá trieda má svoje vlastné zbrane, vlastnosti a herný štýl, vďaka čomu môže zvrátiť bitku vo svoj prospech.

  POBITE NEPRIATEĽOV SAMI, ALEBO S KAMARÁTMI
  For Honor obsahuje klasickú kampaň pre jedného hráča, ale to naozajstné vzrušenie z bitky zažijete hlavne v on-line multiplayeri 4vs4. Tam spoznáte tie najkrutejšie súboje.

  PREVRATNÝ MULTIPLAYER
  V brutálnych bitkách a dueloch je najdôležitejším kľúčom k víťazstvu tímová spolupráca. V bitke je kľúčová koordinácia a komunikácia s vlastnou skupinou. Musíte sa správne kryť, strategicky zaberať kontrolné body a opatrne masakrovať nepriateľa.

  INOVATÍVNE OVLÁDANIE
  Vďaka novému systému ovládania Art of Battle spoznáte skutočnú váhu vašej zbrane a pocítite silu každého úderu. Ovládanie je prístupné pre každého, ale jeho majstrovské zvládnutie dá zabrať i tým najlepším hráčom.

  VÁŠ BOJOVNÍK, VAŠE FARBY
  Ukážte svoju osobnosť a zastrašte svojich protivníkov vďaka originálnej zbroji. Môžete upravovať jednotlivé časti, ako hrudník, ramená, alebo helmu a ľubovoľne sa s nimi pohrať. Možností ako sa odlíšiť je obrovské množstvo.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Recenzia na Zing.cz (2)

Hodnotenie 7/10

For Honor je jedna z těch her, která se vám prostě buď líbí, nebo ne. Neexistuje žádné mezi, neexistuje žádné možná. Buďto vás láká poměrně efektní a efektivní soubojový systém, jaký hra nabízí, nebo vás neláká. Na ničem jiném tu v podstatě nezáleží.  Prečítať celú recenziu

Hodnotenie 7/10

Se vším všudy je Marching Fire ideální aktualizací pro stálé hráče For Honor a skvělá příležitost se do hry vrátit, pokud už jí vlastníte, a to po jakoukoliv dobu. Úplní nováčci (a všichni ostatní) pak budou těžit především z upraveného systému vybavení. Nová frakce a čtyři noví hrdinové jsou skvělý přídavek a Arkáda je pěkný bonus pro ty, kteří si expanzi pořídí. Tak či onak, Marching Fire je pro For Honor krok (nebo spíše pochod) dopředu.  Prečítať celú recenziu

Hodnotenie zákazníkov (3)
Pridať hodnotenie

Hra dokáže zabavit...jen je smutné že dokáže zabavit až skoro po 3 letech od vydání...

Když ke všem záporům přidám naprosto otřesnou komunitu tak bych tuto hru nedoporučil ani za 200 kč

Hra vás zabaví na pár duelů či nějakou 4vs4 nesmyslnost kde je slovo HONOR jen prd ve větru,kampaň vás potěší a zaujme asi jako 8687 díl ulice.Je vtipné,že se ubisoft nepoučil z division(což je po dvou letech od vydaní konečně zábavné)a předhodilo nám opět docela malou srajdu za hodně peněz a opět to zase všichni kupujeme