Forspoken
PS5

69,99
Nákupom získate 0,70 kreditov
Doporučený vek: Od 18 rokov
Typ hry: Hra pre jedného hráča
Jazyk: Angličtina
Štítky: Akčné RPG
Kód produktu: 36665
 • Forspoken je akčné RPG, ktoré sleduje cestu Frey, mladej Newyorčanky prenesenej do krásnej, ale krutej krajiny Athia. Pri hľadaní cesty domov musí Freya využiť svoje novo nadobudnuté magické schopnosti, aby prešla rozľahlou krajinou, bojovala s obludnými tvormi a porazila mocných matriarchov známych ako Tantas.

  Hra Forspoken bola navrhnutá tak, aby naplno využila výkon hardvéru PlayStation 5 a ukázala filozofiu spoločnosti Luminous Productions (Final Fantasy XV) poskytnúť herný zážitok, aký tu ešte nebol, a spojiť najnovšie technológie s kreativitou.

  Hudbu k hre Forspoken, ktorá mieša súčasné elektronické rytmy s fantasy tónom, zložili skladatelia Bear McCreary (God of War a televízny seriál Živí mŕtvi) a Garry Schyman (séria Bioshock), ktorí získali ocenenie BAFTA.


  KRÁSNÝ, ALE KRUTÝ SVET
  Preskúmajte rozľahlú ríšu Athia, pozoruhodnú krajinu s úchvatnými výhľadmi a mimozemskými tvormi, ktorá ožíva vďaka úžasnej grafike a najmodernejším technológiám.

  Forspoken
  PRÍSPÔSOBITEĽNÝ ARZENÁL KÚZIEL
  Postavte sa zvráteným monštrám v magickom boji pomocou radu mocných schopností, ktoré vyhovujú rôznym herným štýlom – od rýchleho a vzrušujúceho až po strategický a metodický.

  project athia
  INTUITÍVNÝ A MÁGIOU VYLEPŠENÝ PARKOUR
  Šplhajte po stenách, prekonávajte kaňony, skáčte zo závratných výšok a preháňajte sa rozľahlou krajinou. Freyiny jedinečné schopnosti jej umožňujú plynulé prechádzanie otvoreným svetom.

  ps5_hry
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Kúpili ste si Forspoken? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame