Fritz 8 CZ /bez kódu na internet/
PC

10,40
Nákupom získate 0,21 kreditov
Doprava
od 2,99 €
22 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Štítky: Logické, Šachy
Jazyk: České titulkyČeské titulky
Kód produktu: 10864
 • na CD nájdete databázu asi 500.000 partiami, šachové písma a generátor Nalimových databáz koncoviek; výuková databáza pre začiatočníkov, databáza 10 krajších partií podľa veľmajstra H. Pflegera.; vlastnosti 3D šachovnice sa dajú detailne nastaviť, k dispozícií sú možnosti (rozlíšenie, tiene, odrazy, uhli pohľadu, množstvo dopadajúceho svetla atď.). Grafické komentáre (šípky, farebné polia) sú samozrejme k dispozícií, rovnako ako pôvodná vektorová 3D-šachovnica, ktorú poznáte z starších verzií programu.

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 100MHz, pamäť 32MB RAM, grafická karta s 1MB RAM, 0,5GB voľno na disku, 4x CDROM
  V súčasnosti najlepšie hodnotený šachový simulátor pre osobné počítače. Používajú ho hráči ako sú Kasparov alebo Kramnik, Fritza hrali i kozmonauti na vesmírnej stanici Mir, keď si skracovali dlhé chvíle. Fritz 8 má všetko, čo šachy potrebujú , naučia vás rozohrať partiu, precvičia s vami stredovú fázu hry a pomôžu vám zlepšiť koncovky.

  Fritz bude skvelým priateľom začiatočníkov, dobrým a prispôsobivým partnerom pokročilým hráčom a výborným protihráčom i pre tých najnáročnejších hráčov kráľovskej hry. Obrovská databáza odohraných partií hráčov svetových mien ktoré budú inšpiráciou a funkciou analýz a budú mimoriadne prospešné v súbojoch proti človeku i proti počítačovému protivníkovi.

  Hráči ocenia i možnosť zvoliť si hrací motor, s ktorým chcú hrať. Táto verzia hry neobsahuje sériové číslo pre hru po Internete. Sériové číslo si môžete zakúpiť na stránke playchess.com

  Na disku 2 nájdete ešte výukovú databázu pre začiatočníkov, databázu s 10 krajšími partiami podľa veľmajstra H. Pflegera.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame

cyberpunk2077, johnnysilverhand, cyberpunk2077game, zberatelskasocha
daysofplay2024, daysofplay, PlayStationZlavy
doplnkydodomu, doplnkydobytu, detskaizba
hvezdnevojny, , starwarsunlimited
3plus1zadarmo, FunkoPopzadarmo, FunkoPop, funkopopkolektor
TwilightMasquerade, pokemontcg, scarletandviolet