FixFox
PC

19,99
Nákupom získate 0,80 kreditov
Aktivácia: SteamSteamDoporučený vek: Od 12 rokov
Štítky: Sci-Fi, Old-school
Typ hry: Hra pre jedného hráča
Jazyk: České titulky
Kód produktu: 50920

Darček k objednávke

 • FixFox je pohodová open-world 2D adventúra o vesmírnej opravárke Vix, ktorá sa nápadne podobá líške. V hre s Vix stroskotáte na vzdialenej planéte Karamel, a ešte navyše vám hneď potom tajomná robotia sekta zoberie všetko náradie. Musíte preto vziať rozum do hrsti a na opravu strojov použiť všetko, čo vám príde pod ruku - mince, náplasti alebo napríklad zmeták namočený v čokoláde. Stroje na tejto planéte sú totiž trochu zvláštne, rovnako ako jej robotí obyvatelia posadnutí jedlom.

  Hra vychádza v rámci Xzone Edície. V tejto edícii si kladieme za cieľ prinášať hráčom skvelé české hry v luxusnom balení, ktoré si hra aj hráči zaslúžia.
  XZONE EDÍCIA OBSAHUJE
  - Steam kľúč na stiahnutie hry FixFox
  - zberateľské balenie s mini-artbookom
  - 4x originálne pohľadnice
  - samolepky
  - digitálny soundtrack
  - ručne podpísané a očíslované autorom hry


  OBJAVUJTE PLANETU
  Prejdite planétu na vznášajúcom sa skútri, alebo sa vydajte na pokojnú prechádzku, aby ste odhalili všetky zaujímavosti planéty Karamel. Pobrukujte si chytľavé chiptune melódie a pritom objavujte tajné zákutia. Po ceste otestujete mozgové závity na zákerných hádankách a nakoniec si pri táboráku roztiahnite spacák a zaspíte pri hviezdnej nočnej oblohe.

  FixFox

  TAK TROCHU INÉ STROJE
  Stroje vo FixFox sú dobre známe, ale napriek tomu trochu iné. Každý sendvičovač aj vysávač má svoju osobnosť a opravujú sa napríklad mincou, náplasťou alebo banánom... v skutočnosti vlastne čímkoľvek. Počas svojho putovania potom zložíte veľké robotické stroje, ktoré vám pomôžu s riešením rozsiahlejších hádaniek.

  rendlike

  ČAS NA MLSKU
  Opravovanie vecí môže byť únavné, ale stačí deň zakončiť niečím dobrým na zub a hneď bude lepšie. Na svojej ceste tak s Vixom často zasadnete k lahodnému jedlu, ktoré vám pripravia obyvatelia planéty. Raz to môže byť výborná domáca polievka a inokedy zaručene puding v záruke. Diskusia pri jedle navyše vždy môže odhaliť dôležité vodítka na vyriešenie vášho questu.

  lišky

  ZACHRÁŇTE VIAC AKO LEN STROJE
  Všetko začína zdanlivo nenáročnou opravou majáka. Čoskoro však Vix zistí, že toto žiadna rutinná oprava nebude. Odcudzený brat hľadajúci svojho dávno strateného súrodenca, špeciálne umelé inteligencie prechádzajúce traumami z minulosti a pokračujúci spor medzi dvoma planetárnymi frakciami sú len niektoré zo zašmodrchaných záhad, ktoré treba rozobrať a dať znova dohromady.

  česká hra

  CHLPATÍ ĽUDIA
  Po zmene klímy a čím ďalej tým chladnejšom prostredí Zeme sa ľudstvo odhodlalo k zásadnému kroku – geneticky modifikovať svoju DNA, aby na seba vzalo zvieracie rysy. Genetickým delením tak ľudia získali zvieraciu kožušinu, ktorá im umožnila vyrovnať sa s mrazivým prostredím a vďaka schopnosti hibernácie zvládnuť dlhé medzihviezdne lety. A v tejto chlpatej budúcnosti sa odohráva príbeh FixFox.

  xzone edice
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Kúpili ste si FixFox? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame