Frostpunk - Victorian Edition
PC

25,70
Nákupom získate 0.77 kreditov
 • 28,51 €
  Ihneď k stiahnutiu
Aktivácia: SteamSteamŠtítky: Budovateľské, Survival, Post-apokalyptické
Typ hry: Hra pre jedného hráča
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 27946
 • Minimálne požiadavky

  je uvedená na externej stránke" target="_blank">Overte si, či splňujete HW požiadavky
  (stránka v angličtine)

  Kategórie

  PC / PC hry / Stratégie
  VICTORIAN EDITION OBSAHUJE
  - hru Frostpunk
  - kvalitnú krabičku s nádherným prebalom
  - artbook v pevnej väzbe, 56 str. 

  Frostpunk je hra o prežitie v mestskom prostredí, kde teplo znamená život a každé rozhodnutie niečo stojí. Postavte sa do čela vedenia mestskej infraštruktúry a pripravte sa robiť rýchle rozhodnutia, ktoré otestujú Vaše morálne zásady.

  ZMRZNUTÝ SVET
  V úplne zmrznutom svete ľudia vložia všetku svoju energiu do vytvorenia technológie poháňanej parou, aby sa chránili pred zdrvujúcim chladom. Vládca mesta má za úlohu riadiť ako obyvateľov, tak mestskú infraštruktúru. Vodca je neustále vystavovaný výzvam, kde je v otázku často brána moralita rozhodnutia. Tu sa optimalizácia a manažment zdrojov často stretáva s empatiou a ohľaduplným rozhodovaním. Ďalšou dôležitou úlohou vodcu je tiež preskúmavanie okolitého sveta, čo je jediná cesta k pochopeniu jeho histórie a súčasného stavu.

  Frostpunk okrem vašich taktických schopností preverí tiež vašu morálku. Svet neukrýva len kúsky minulosti, ale aj potencionálne prostriedky pre zabezpečenie budúcnosti pre váš ľud.

  frostpunk
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Recenzia na Zing.cz (1)

Hodnotenie 7/10

Frostpunk není hrou pro každého a cestu k ní si musí najít každý sám jako v případě válečného přežívání. Někteří možná čekali vymazlenější verzi This War of Mine, což se neděje. Místo toho dostanou survival strategii z doby ledové ve století páry, která sice klade důležité morální otázky, ale odpověď na ně vás povětšinou nechá chladnými jako okolní krajina. Záleží na každém hráči, jak se k volbám postaví, a pokud bude hrát zodpovědně, může si inovativní fázi vytváření zákonů užít. 11 bit studios také lákají na budoucnost titulu díky vydávání dalších scénářů. Možná se tak vyplatí počkat na první přídavky a až poté se rozhodnout, zda si zchladit mozek během letních nocí ve společnosti smrtícího blizzardu.  Prečítať celú recenziu

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Frostpunk - Victorian Edition!

Sledujte nás na instagrame