Fury
PC

32,99
Nákupom získate 0,66 kreditov
Štítky: Fantasy
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 13122
 • Byl ukončen provoz všech serverů ze strany vydavatele, hru již proto není možné hrát

  Kombinácia FPS a RPG súbojov.; Unikátne PvP súboje.; Viac ako 400 schopností.; 10 stupňov hodností.; Základ Unreal 3 enginmu.

  Minimálne požiadavky

  Windows XP, Vista[32bit], procesor 2,0GHz, pamäť 512MB RAM, grafická karta s 128MB RAM

  Kategórie

  PC / PC hry / RPG
  PC / PC hry / Online a MMORPG

  Online RPG s komplexným systémom vývoja postavy, kde nečakáte na žiadny grind, žiadne zdĺhavé levelovanie, žiadne čakanie na možnosť zapojiť sa do akcie. Ide o RPG akciu, kde si užívate adrenalínové súboje a následnými odmenami, ktoré okamžite použijete na úpravu, či vylepšenie vlastnej postavy.

  Najväčšiu úlohu v hre hrajú schopnosti hráča i jeho postavy a nezáleží toľko na vybavení. Samotná akcia je popisovaná ako mix PvP súbojov z Guild Wars, Battleground častí WoW a adrenalínových multiplayer matchov v BF2 a Unreal Tournament.

  Hra je oslobodená od mesačných poplatkov, len ak si budete priať vstúpiť do hodnosti nesmrteľných, hra vám účtuje USD$9.99 mesačne. Vďaka tomu sa vám sprístupnia niektoré nové možnosti a výhody ako vstup do rôznych súťaží a prednosť v pripojovaní k serveru. Oproti hráčom, ktorý nebudú platiť mesačné poplatky však bojové schopnosti nie sú niektoré zvýhodňované.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Kúpili ste si Fury? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame