Genesis Rising: The Universal Crusade
PC

22,99
Nákupom získate 0,92 kreditov
Doprava
od 2,99 €
22 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Doporučený vek: Od 12 rokov
Štítky: Sci-Fi
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 12838
 • Nelineárna singleplayerová kampaň s 30 misiami.; Zhromažďovanie surovín, vylepšovanie technológií.; 20 lodí a 50 druhov zbraní.; Prispôsobivá umelá inteligencia.; Kooperatívny multiplayer.

  Minimálne požiadavky

  Windows 2000, XP, Vista[32bit], procesor 1,5GHz, pamäť 512MB RAM, 2,5GB voľno na disku, DVDROM, grafická karta nVidia GeForce 4 Ti 4200 a vyššia alebo Ati Radeon 9500 a vyššia

  Kategórie

  PC / PC hry / Stratégie
  Kombinácia vesmírnej RTS a RPG odohrávajúcej sa v vzdialenej budúcnosti, kde sa ľudia vďaka úspechom pri dobývaní vesmíru považujú za nadriadenú rasu a vôbec si nepripustia, že by vo vesmíre mohla existovať ešte rasa, ktorá by sa im mohla vyrovnať. Pred ľuďmi leží dobytie poslednej časti známeho vesmíru, kde sa podľa vodcov ľudskej rasy ukrýva entita zodpovedná za vznik života, ktorá je známa ako Universal Heart. Čo si ľudia myslia sa však evidentne líši od skutočnosti. Koniec ľudskej nadradenosti sa blíži a postarajú sa o nich aj geneticky zostrojené vojnové stroje, ktoré sa dokážu bez väčších problémov prispôsobiť akejkoľvek nepriateľskej stratégií.

  Hlavným hrdinom je kapitán Genesis Rising a špičkový genetický dizajnér Iconah, ktorý dostal za úlohu preskúmať a dobiť poslednú časť vesmíru, kde sa má nachádzať entita Universal Heart. Hra ponúka okrem 3 hrateľných strán a kombinácie tradičných RTS a RPG prvkov i trošku adventúrných prvkov, pričom nechýba ani diplomacia a obchodovanie.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame

cyberpunk2077, johnnysilverhand, cyberpunk2077game, zberatelskasocha
daysofplay2024, daysofplay, PlayStationZlavy
doplnkydodomu, doplnkydobytu, detskaizba
hvezdnevojny, , starwarsunlimited
3plus1zadarmo, FunkoPopzadarmo, FunkoPop, funkopopkolektor
TwilightMasquerade, pokemontcg, scarletandviolet