Godzilla
PS4

(1x)
31,50
Nákupom získate 0.32 kreditov
Doporučený vek: Od 12 rokov
Lokalizácia: Angličtina
Štítky: Sci-Fi
Kód produktu: 21097
  • Ničenie - každá oblasť obsahuje množstvo priestoru pre nekontrolovateľné ničenie, čím viac budov zničíte, tým viac vzrastie vaša G-energie. Ale pozor, čím viac škôd napáchate, tým nebezpečnejší nepriatelia sa môžu objaviť; Filmový zážitok - hra umožňuje zvoliť si pohľad z vopred vybraných miest, ktoré ponúkajú netradičný zážitok vo filmovom štýle. Hráči môžu medzi stanoviskami kamier prepínať a sledovať ta ničenie Godzily, podobne ako vo filmovom spracovaní; Viac herných módov - v móde Mission na vás čaká vyše 20 úrovní plných ničenia, v móde Diorama si môžete vytvoriť žánrový snímok Godzily a mód King of Monsters ponúka deštrukciu v časovom limite.
    Godzila, najväčšia zo všetkých pozemských príšer, sa po prvýkrát ukázala v roku 1954. Vedci ju preštudovali a zistili, že ju môžu využiť pre získanie takmer neobmedzeného zdroja sily - G-energie, a využiť ju v prospech ľudstva. O 60 rokov neskôr, keď spomienky na príšeru z ľudskej pamäte už takmer vymizli, sa Godzila objavuje znovu. Godzila ničí všetko čo jej príde do cesty, pri hľadaní zdrojov G-energie. Rovnaká energia, ktorá ľuďom roky pomáhala, tak paradoxne teraz príšeru prebudila.
    Dokážu ľudia pomocou G-energie Godzilu zastaviť? A aký osud čaká Godzilu, pokiaľ nájde všetky zdroje G-energie a absorbuje ich?
  • Diskusia dočasne vypnutá

    Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

    Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (1)
Pridať hodnotenie

10/10

Sledujte nás na instagrame