Gooka 2: Záhada Janatrisu
PC

(2x)
8,09
Nákupom získate 0,32 kreditov
Doporučený vek: Od 12 rokov
Štítky: Fantasy
Jazyk: Český dabing
Kód produktu: 10975
 • Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 800MHz, pamäť 256MB RAM, grafická karta s 32MB RAM, 0,5GB voľno na disku, 8x CDROM

  Kategórie

  PC / PC hry / Adventúry

  Hra Gooka - The Mystery of Janatris je pokračovanie príbehu s čím sa mohli priaznivci adventúr zoznámiť v hre Gooka, vydaný v roku 1997, alebo v niektorých z kníh Richarda D. Evansa z čoho dej obidvoch hier vychádza.

  Gooka je sudca, ktorý sa vracia domov z ďalekej cesty. Keď jeho loď priráža k brehu, avšak ešte netuší čo ho doma čaká. Namiesto panej domu slečny Lidry a namiesto radostného výskania jeho syna Yorimora ho uvítajú iba obhorené časti domu. Dozvedá sa že Lidra bola pri požiari ťažko zranená a Yorimar unesený s neznámym a do neznáma.

  Po hráčskej stránke prináša Gooka - The Mystery of Janatris všetko čo od dobrej adventúry očakávate. Behom pátrania po únoscoch Gookovho syna musí hráč zhromažďovať dôležité informácie, zbierať a správne používať rôzne predmety, dôjde i na riešenie hádaniek a puzzle.

  Pripravené sú pravdaže i akčné sekvencie, blúdenie v labyrintoch alebo priame súboje s nepriateľmi. Úspech však nezaručí iba dobrá výzbroj a starostlivá správa inventúry na rad musí prísť aj vhodne zvolená taktika.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (2)
Pridať hodnotenie

 Neoverený nákup

Pokracovani hry Gooka, kdy se ne vse dotahlo do konce. Jiz se nemusite bat, ze byste neco zapomneli a zbesile prohledavat vsechny mistnosti, jestli tam jeste neco nezustalo ukryto. Muzete ocekavat zajimavy, ale kratky pribeh. Bohuzel nejvetsim zaporem hry jsou jeji souboje. Zvoleny zpusob souboju rozhodne nabizel vetsi moznosti, ktere zustaly naprosto nevyuzity. Casto jsou az prilis slozite a dusledkem je, ze se jim snazite vyhybat. Navic nevim jestli to bylo mym pocitacem, ale misty se mi stavalo, ze mi hra spadla. Z techto duvodu byla pro me hra zklamanim.

 Neoverený nákup

Hraje je inspirována podle české knihy,kterou napsal Vlado Ríša.Druhý Díl této hry je proveden už ve 3D grafice oproti prvnímu dílu ve 2D grafice,který už je hodně starý asi 10 let.Snad vyjde v budoucnu i třetí díl.

Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame