Gothic Saga 1+2
PC

(57x)
10,50
Nákupom získate 0,42 kreditov
Doporučený vek: Od 12 rokov
Štítky: FPS, Fantasy
Jazyk: České titulky
Kód produktu: 11608
 • Edícia obsahuje I. a II. diel a tiež datadisk Gothic II: Night of the Raven

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 700MHz, pamäť 256MB RAM, grafická karta s 32MB RAM, 3,2GB voľno na disku, DVDROM

  Kategórie

  PC / PC hry / RPG
  Gothic

  Gothic je RPG, v ktorom na svoju postavu pozeráte z pohľadu tretej osoby. Dostanete sa do úchvatného 3D sveta a po chvíli zistíte, že Kolónia nie je tak malá, ako by sa z počiatku mohlo zdať. Do hry ste klasicky hodený ako úplný zelenáč a postupne sa vlastným pričinením zdokonaľujete a dostávate do povedomia miestnych ľudí. Gothic vám ponúka úžasne komplexný svet, v ktorom na sebe väčšina vecí závisí a nadväzuje, a tak si nemôžete robiť čo sa vám zapáči. S radosťou vám môžem oznámiť, že táto hra je ďalším titulom, ktorý sa viac žije ako hrá a po chvíli v tom budete až po uši.

  Gothic II
  Pokračovanie skvelého RPG Gothic vám ponúkne nové dobrodružstva. Magická bariéra skolabuje, väzni v kolónií stávkujú, prichádza strašné zemetrasenie a veľa ľudí prichádza o život - to je v skratke príbeh na úvod hry. Tí ktorý prežili sa teraz snažia utiecť.

  Gothic II: Night of the Raven - datadisk
  Ostrov Khorinis, kolíska prastarej civilizácie a domov zabudnutého národa slúži, ako skrýš pre posvätné artefakty ukryté v rozvalinách vymretého starého sveta. Pokojného majestátu tunajšej prírody bol násilne vytrhnutý zo svojho spánku zemetrasením. Vodný mágovia, strážcovia rovnováhy medzi rádom a večným stratením, sa vydali na cestu, aby zistili pôvod tejto udalosti. Vstúpte do spolku Kruhov vody a sprevádzajte vodných mágov svetom Noci havrana na ich ceste a vyriešte záhady miestnych a dávno zaniknutej kultúry.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (57)
Pridať hodnotenie

 Neoverený nákup

Dokonale RPG hry

 Neoverený nákup

Nejlepší série na světě. Vyrůstal jsem na ni, což sice mohlo trochu ovlivnit můj úsudek, ale i tak to byla v té době jediná hratelné RPG hra středoevropského rázu (klobouk dolů, němci jsou v tomhle ohledu mistři)

 Neoverený nákup

Série Gothic patří mezi moje srdcovky a hodně-krát si je zahraji znovu. Doporučuji všem, kterým se líbí hry se skvělou atmosférou.

 Neoverený nákup

Gothic 1 a 2 nabídne porci kvalitní RPG zábavy, zejména příběhu a úkolů. Zkrátka Gothic 1 a 2 jsou hry, na které nikdy nezapomenu, co se týče zažítku.

 Overený nákup

RPG s užasným příběhem který vas vtáhne do hry

 Neoverený nákup

Skvělé RPG na kterém sem začínal.

Zobraziť všetky hodnotenia

Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame