Gran Turismo 7
PS5

39,99 79,99 €

Zľava platí do 21. 8. 2022 alebo vypredania

Nákupom získate 1.60 kreditov
 • 39,99 €
  Skladom
Hra je tiež dostupná pre:  PS4

Darček k objednávke

 • Gran Turismo 7 stavia na históriu trvajúcu 25 rokov a prináša to najlepšie, čo sa za celú dobu série objavilo. Pretekajte v oceňovanej simulácii na konzolách PlayStation. Či už ste závodný alebo príležitostný jazdec, zberateľ, tuner, dizajnér alebo fotograf - nájdite si svoju líniu vďaka ohromujúcej zbierke herných režimov vrátane obľúbenej kampane, arkády a autoškoly. Po návrate legendárneho režime GT simulácie nakupujte, vylaďujte, pretekajte a predávajte autá v sólovej kampani, ktorá vás odmení sprístupnením nových áut a výziev. A ak radi súperíte s ostatnými, zdokonaľte svoje schopnosti a pustite sa do súťaženia v režime Sport.
  Pre väčšinu funkcií vyžadované pripojenie k internetu.


  PLNÁ GARÁŽ
  S viac ako 420 vozidlami, ktoré sú od prvého dňa k dispozícii v Brand Central a u predajcu ojazdených vozidiel, zachytáva Gran Turismo 7 bezkonkurenčne detailny vzhľad a atmosféru klasických vozidiel a aj najmodernejších superšportov. Každý voz sa inak spravuje a má jedinečné správanie pri jazde na viac ako 90 tratiach v dynamických poveternostných podmienkach, vrátane klasických tratí z histórie GT.

  Gran Turismo 7
  TO NAJLEPŠIE Z GRAN TURISMO
  Zoznámte sa so všetkými možnosťami, ktoré vám skutočný jazdný simulátor ponúka vďaka novým nástrojom, pomáhajúcim zlepšenie vašich vodičských schopností. Zbierajte stovky vozov, venujte sa ich tuningu, upravujte ich a pretekajte s nimi a vytvorte si svoju zbierku garáže snov.

  granturismo
  PRIPOJTE SA K SÚŤAŽIAM
  Pripojte sa k medzinárodnej komunite jazdcov, a ako vyrazíte na trať a stretnete sa s ostatnými, zdieľajte závodné stratégie, tipy na ladenie, návrhy vzhľadov i fotografie.

  gran tourismo
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Gran Turismo 7!

Mohlo by sa vám páčiť

Sledujte nás na instagrame