Grand Theft Auto 3
PC

25,99
Nákupom získate 0,52 kreditov
Štítky: FPS, Mafiánske
Kód produktu: 10051
 • Tretie pokračovanie úspešnej série

  Liberty City je kompletní svet so svojím zákonom, pravidlami, etikou a morálkou. Vy ich budete porušovať.; Ukradnete akékoľvek auto - ulice Liberty city sú plné viac než 50 tipmi vozidiel z nich každé má vlastný fyzikálny model - od taxíkov cez športové autá po požiarne autá a dokonca i lode!; Cez 80 hlavných misií a tony tých vedľajších!; Behom hry budete stúpať v hierarchií gangu, stretávať väčších bossov a získavať lepšie objednávky; Celá hra je previazaná s príbehom pomsty, ale popritom zostáva nelinearnosť predchádzajúcich hier; Cez 2 tuctov spôsobov, ako zlikvidovať ďalšiu postavu, napríklad: pästný súboj, baseballová palica, pištoľ, Uzi, M-16, raketomet, granát, Molotovov kokteil a plameňomet.; Organizované policajné sily vrátane tímu SWAT, FBI a armády, ktoré v Liberty City udržujú tú správnu mieru korupcie.; Ekosystém všetkými možnými poveternostnými podmienkami (vrátane dažďa, hmly, hromov a bleskov) menia mesto a ovplyvňujú hrateľnosť, rovnako ako striedanie dňa a noci. Mesto je v noci úplne iné a niektoré misie môžu byť splnené iba za svitu.; Nepredvídateľné chovanie chodcov - mesto obývajú stovky ľudí, z nich každý má vlastné charakteristiky. Businessmani sa ponáhľajú do práce, členovia gangu hľadajú problémy a šľapky hľadajú zákazníkov. Každá postava reaguje svojím spôsobom.; Cez dve hodiny hudby vytvára soundtrack mesta. Každé vozidlo je naladené na vlastnú rozhlasovú stanicu hrajúca kombináciu licencovaných piesní, zvlášť vytvorené hudby a rozprávanie sa.

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 500MHz, pamäť 96MB RAM, grafická karta s 16MB RAM, 0,7GB voľno na disku, 4x CDROM

  Kategórie

  PC / PC hry / Akčné

  Akčná séria Grand Theft Auto si získava veľa priaznivcov. Myšlienka zostala zachovaná i v treťom diely, ale hráčsky systém prešiel obrovskou zmenou - a to smerom k lepšiemu. Krádeže áut, prejazdy cez chodcov i bitky s policajtmi sú omnoho osobnejšie a to nielen vďaka kompletnému spracovaniu v 3D.
  Ukradnite akékoľvek auto, ulice Liberty City v ktorých sa príbeh odohráva sú prepchaté viac než 50-timi typmi áut: športové, požiarne cisterny, či sanitky. Vychutnajte si stovku hlavných i vedľajších úloh a stúpajte v hierarchii gangu, aby ste sa dostali do kontaktu s ešte väčšími bosmi a získali lepšie zákazky.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Kúpili ste si Grand Theft Auto 3? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame