Grand Theft Auto 3
PC

25,99
Nákupom získate 0,52 kreditov
Doprava
od 2,99 €
22 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Štítky: FPS, Mafiánske
Kód produktu: 10051
 • Tretie pokračovanie úspešnej série
  Liberty City je kompletní svet so svojím zákonom, pravidlami, etikou a morálkou. Vy ich budete porušovať.; Ukradnete akékoľvek auto - ulice Liberty city sú plné viac než 50 tipmi vozidiel z nich každé má vlastný fyzikálny model - od taxíkov cez športové autá po požiarne autá a dokonca i lode!; Cez 80 hlavných misií a tony tých vedľajších!; Behom hry budete stúpať v hierarchií gangu, stretávať väčších bossov a získavať lepšie objednávky; Celá hra je previazaná s príbehom pomsty, ale popritom zostáva nelinearnosť predchádzajúcich hier; Cez 2 tuctov spôsobov, ako zlikvidovať ďalšiu postavu, napríklad: pästný súboj, baseballová palica, pištoľ, Uzi, M-16, raketomet, granát, Molotovov kokteil a plameňomet.; Organizované policajné sily vrátane tímu SWAT, FBI a armády, ktoré v Liberty City udržujú tú správnu mieru korupcie.; Ekosystém všetkými možnými poveternostnými podmienkami (vrátane dažďa, hmly, hromov a bleskov) menia mesto a ovplyvňujú hrateľnosť, rovnako ako striedanie dňa a noci. Mesto je v noci úplne iné a niektoré misie môžu byť splnené iba za svitu.; Nepredvídateľné chovanie chodcov - mesto obývajú stovky ľudí, z nich každý má vlastné charakteristiky. Businessmani sa ponáhľajú do práce, členovia gangu hľadajú problémy a šľapky hľadajú zákazníkov. Každá postava reaguje svojím spôsobom.; Cez dve hodiny hudby vytvára soundtrack mesta. Každé vozidlo je naladené na vlastnú rozhlasovú stanicu hrajúca kombináciu licencovaných piesní, zvlášť vytvorené hudby a rozprávanie sa.

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 500MHz, pamäť 96MB RAM, grafická karta s 16MB RAM, 0,7GB voľno na disku, 4x CDROM

  Kategórie

  PC / PC hry / Akčné
  Akčná séria Grand Theft Auto si získava veľa priaznivcov. Myšlienka zostala zachovaná i v treťom diely, ale hráčsky systém prešiel obrovskou zmenou - a to smerom k lepšiemu. Krádeže áut, prejazdy cez chodcov i bitky s policajtmi sú omnoho osobnejšie a to nielen vďaka kompletnému spracovaniu v 3D.
  Ukradnite akékoľvek auto, ulice Liberty City v ktorých sa príbeh odohráva sú prepchaté viac než 50-timi typmi áut: športové, požiarne cisterny, či sanitky. Vychutnajte si stovku hlavných i vedľajších úloh a stúpajte v hierarchii gangu, aby ste sa dostali do kontaktu s ešte väčšími bosmi a získali lepšie zákazky.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame

minecraft, minecrafters, minecraftuniverse, oslavujeme, aplha
disneylorcana, ursulasreturn, lorcanatcg, lorcana, disneykarticky
hernyvypredaj, nemamcohrat, playstation, PChry, xbox, switch
casopislevel, ohrachalidech, hernecitanie, levelkniha, hernakniha
assassinscreedshadows, acshadows, assassinscreed
youtooz, worldofwarcraft, alextraza, nozdurmu, wowkofigurky, wowko