Guild Wars: Eye of the North Platinum
PC

19,99
Nákupom získate 0,40 kreditov
Štítky: Fantasy
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 12877
 • Pôvodný Guild Wars: Prophecie + datadisk Eye of the North

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, Vista[32bit], procesor 1000MHz, pamäť 512MB RAM, grafická karta s 64MB RAM, 3,0GB voľno na disku, DVDROM, ATI Radeon 8500, GeForce 3 alebo 4 MX, DirectX 8.0, pripojenie k internetu

  Kategórie

  PC / PC hry / RPG
  PC / PC hry / Online a MMORPG

  Guild Wars Prophecies

  Guild Wars sa odohráva vo vymyslenom svete, kde sa postavy veľkého rozsahu profesií môžu zapísať do histórie. Hru môže hrať jeden hráč alebo malé skupiny hráčov. Pokiaľ nie ste jen príležitostný hráč sú pre vás pripravené dlhodobé turnaje v dobývaní sveta. Vaša postava je trvalá takže môžete hrať z ktorejkoľvek časti sveta. Každý účastník má svoju unikátnu mapu a môže meniť svet okolo seba, vaše kúzla môžu stavať hrady a otvárať nové cesty. Nemusíte stráviť hodiny behaním po svete, pretože Guild Wars vás zavedie priamo na začiatok questu, ktorý ste si predtým odomkli.

  Guild Wars Eye of the North (datadisk)
  Tretí datadisk pre online dobrodružstvo bez poplatkov, ktoré sa odohráva v zemi Tyria, ktorú ste mali možnosť po prvý a posledný raz navštíviť v prvej GW kampani Prophecies. Datadisk je zároveň spojovacím mostom, po ktorom plynule budete môcť prejsť k hraní Guild Wars 2, kam si z datadisku pretiahnete postavy i spolu s niektorými vlastnosťami.

  Po väčšine času sa budete v datadisku pohybovať v podzemných priestoroch, kde na vás čaká 18 veľkých niekoľko-podlažných dungeonov, 10 nových hrdinov, 40 nových brnení (hovoríme o celých zostavách, nie o jednotlivých kusoch), množstvo zbraní, predmetov, 150 nových schopností pre všetkých 10 profesií a tri nové nehratelné rasy, z ktorých sa rasy hratelné stanú až v Guild Wars 2.

  Konkrétne ide o rasu Asura, jej príslušníci sa podobajú goblinom a ide vlastne o budovateľov GW sveta. Ďalej je to rasa Norn, jej príslušníci pripomínajú divokých Vikingov No a poslednou novou rasou je Sylvari, jej príslušníci obývajú väčšinou lesy.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Kúpili ste si Guild Wars: Eye of the North Platinum? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame