Guild Wars: Factions
PC

(5x)
10,19
Doporučený vek: Od 12 rokov
Štítky: Fantasy
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 11691
 • Hrajte on-line bez poplatkov na zabezpečených serveroch Guild Wars ;Hrajte sami, alebo si s priateľmi založte guildu a stretnite sa v celosvetových turnajoch ;Zvoľte si jedno z unikátnych zameraní, medzi ktorými nájdete nového Zabijaka a Ritualistu ;Vychutnajte si revolučné, adrenalínom nabité dobrodružstvo, u ktorého sa nemusíte obávať dlhého času stráveného s cestovaním, vysokých postihov za smrť či tzv. spawn campingu ;Ovplyvnite pomer síl medzi dvoma bojujúcimi národmi, vytvárajte spojenecké zväzky a bojujte o nadvládu nad bohatou oblasťou Cantha ;Hrajte ako Guild Wars, tak Guild Wars: Factions a putujte po krajinách Tyrie aj Canthy

  Minimálne požiadavky

  procesor 800MHz, pamäť 256MB RAM, grafická karta s 32MB RAM, pripojenie k internetu

  Kategórie

  PC / PC hry / RPG
  PC / PC hry / Online a MMORPG

  Proroctvo Hľadača plameňa sa naplnilo. Teraz sa musíte vydať na juh do Canthy - do ríše zničenej surovou, nekonečnou vojnou, ktorú medzi sebou vedú dva znepriatelené národy. Zvoľte si, do koho služieb sa dáte, vytvárajte spojenectvá a veďte svoju Guildu do boja proti starodávnemu zlu, ktoré sa zasa chystá zamoriť svet.

  Guild Wars: Factions je ďalšou samostatnou kapitolou z epickej ságy Guild Wars. Pridajte sa k viacej než miliónom dobrodruhov z celého sveta a vydajte sa spolu s nimi odhaliť nový príbeh, preskúmavať nové krajiny a učiť sa celkom nové schopnosti.

  Ide o samostatný datadisk! Na hranie nemusíte mať pôvodnú Guild Wars, ale hra zároveň neobsahuje pôvodný svet Guild Wars do ktorého sa bez originálnej hry Guild Wars nedostanete (môžete hrať iba nové lokality datadisku)!

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (5)
Pridať hodnotenie

 Neoverený nákup

Hra Factions je stejně ůžasné jako samotné Guild Wars.

 Neoverený nákup

dobre rozsireni pro stavajici hru pokud ji mate pokud ne muzete hrat samostatne

 Neoverený nákup

Spickova online hra ktera zakladnimu Gw dava novy rozmer.

 Neoverený nákup

Celkově je to velmi slušná hra, která přidává velmi silné a variabilní povolání a japonský(čínský) styl měst. Online RPG bez poplatků, které má své vady, ale daleko více kladů

 Neoverený nákup


GW Factions je zaměřeno spíše na PvP a obecně na hráče, kteří již mají nějaké zkušenosti se základní hrou, které svým obsahem nijak zvlášť nenadchne, ale ani neurazí.

Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame