Hell Let Loose
PS5

26,99
Nákupom získate 0,81 kreditov
Doprava
od 2,99 €
22 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Doporučený vek: Od 16 rokov
Štítky: FPS, 2. svetová vojna, WW2
Typ hry: Online multiplayer
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 61087
 • Staňte sa súčasťou neustále sa rozširujúceho sveta hardcore strieľačky Hell Let Loose videnej z vlastného pohľadu, ktorá je zasadená do obdobia druhej svetovej vojny a ktorá umožňuje rovnej stovke hráčov zapojiť sa do impozantných bitiek na dynamicky sa meniacej frontovej línii s pechotou, tankami a delostrelcami. aj s unikátnou metahrou zameranou na problematiku obmedzených zdrojov, inšpirovanú žánrom real-time stratégií.

  Zúčastnite sa najznámejších bitiek západného frontu, vrátane vylodenia na pláži Omaha, bojov o francúzske mesto Carentan alebo belgickú dedinu Foy a ďalších, a prežite konflikt úplne nového rozmeru, v ktorom bojisku dominujú rachotiace tanky, v ktorom dianie na fronte závisí od včasného zásobovania a vo ktorom nie ste nič než obyčajné koliesko v kolosálnom vojnovom ťažení skladajúcim sa zo všetkých dostupných vojenských prostriedkov.

  EPICKÉ BOISKO

  Vstúpte na bojové pole v hre päťdesiatich hráčov proti päťdesiatim na obrovských mapách a vyberte si jednu zo štrnástich hrateľných tried v rámci pechoty, prieskumu alebo obrnených jednotiek, z ktorých každá disponuje inými zbraňami, dopravnými prostriedkami i vybavením. Hrajte za dôstojníka, prieskumníka, guľometníka, zdravotníka, ženistu alebo napríklad veliteľa tanku a spoznajte každú stránku boja počas druhej svetovej vojny.
  Call of Duty: Modern Warfare 3 dupl (PS5)
  REALISTICKÉ BOISKO
  Hra obsahuje viac ako deväť rozsiahlych máp vymodelovaných podľa skutočných dobových prieskumných fotografií i moderných satelitných snímok, pričom celé bojisko je rozdelené do veľkých sektorov určených na postupné obsadenie, čím vzniká intenzívny, neustále sa meniaci herný zážitok, v ktorom dve skupiny päťdesiatich hráčov stoja proti sebe v boji na život a na smrť na poliach, mostoch, v lesoch aj v mestách. Potom, čo niektorý sektor obsadíte, získa vaša strana jeden z troch možných zdrojov (muníciu, palivo alebo ľudské zdroje) predstavujúcich základný kameň komplexnej metahry, ktorá dokáže ovplyvniť cestu vášho tímu k víťazstvu.
  Call of Duty: Modern Warfare 3 dupl (PS5)
  HARDCORE HRATELNOSŤ
  Hell Let Loose vás bez ľútosti vysadí na niektorom z viac ako deviatich známych bojísk druhej svetovej vojny. Každý historický dopravný prostriedok, zbraň aj uniforma sú do detailu vymodelované a všetky strety sú rovnako surové a krvavé ako vtedy. Bitky sa odohrávajú na obrovských mapách vytvorených podľa miest skutočných bojov, zrekonštruovaných do ohromujúcich podrobností v Unreal Engine 4 s pomocou archívnych leteckých fotografií a moderných satelitných snímok.
  Call of Duty: Modern Warfare 3 dupl (PS5)
  BOJUJTE SPOLU - VYHRÁVAJTE SPOLU
  V hre Hell Let Loose nejde o pomer počtu zabitých nepriateľov a vlastných úmrtí - jadrom hry je tímová spolupráca a komunikácia je nevyhnutná. Hráči spolupracujú pod vedením svojich dôstojníkov a veliteľa, aby ovládli strategické miesta na bojisku a podmanili si nepriateľa. Hell Let Loose je hra, ktorá vyžaduje tímovú spoluprácu a komunikáciu nielen pre víťazstvo, ale aj pre samotné prežitie.
  Call of Duty: Modern Warfare 3 dupl (PS5)
  UNIKÁTNA METAHRA
  Sprievodná metahra spočívajúca v obsadzovaní sektorov vyžaduje po tímoch vykonávať za pochodu zásadné taktické rozhodnutia ohľadom toho, kde zaútočiť a kde sa brániť. Spravujte obmedzené zdroje a zásoby, privolávajte s nimi špeciálnu pomoc, bombové nálety, nové dopravné prostriedky alebo guľometné nálety, posilňujte oporné body alebo napadnite nepriateľov z boku. Stratégia je kľúčom k úspechu.
  Call of Duty: Modern Warfare 3 dupl (PS5)
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

  Kúpili ste si Hell Let Loose? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Mohlo by sa vám páčiť

Sledujte nás na instagrame

tombraiderremastered, tombraider, laracroft
plysaky, plysovehracky, zlavy, liloastich, pokemon, tlapkovapatrola
pusheen, macky, catsofınstagram, meow
starwars, hviezdnevojny, obiwankenobi, skrytahrozba
studioghibli, mojsousedtotoro, kuchynskeprislusenstvo
minecraft, minecrafters, minecraftuniverse, oslavujeme, aplha