Hidden Stroke II
PC

28,99
Nákupom získate 0,58 kreditov
Štítky: Real-time stratégie, Svetová vojna
Kód produktu: 11348
 • Nové jednotky: viac než 40 nových pozemných jednotiek, viac než 40 nových vzdušných jednotiek (priehľadné vrtule, letecké esá) ;Nové typy jednotiek: ťažké tanky, obojživelné vozidlá, prenosné guľomety a mínomety, mini ponorky (torpéda) ;Rôzne úrovne terénov (mestské bitky, rozľahlé krajiny, boje na púšti) ;Lámajúce sa stromy, rútiace sa mosty, zjazdné diery a príklopy ;Potrubia - systém kanálov, ktorými môžete prechádzať, kanalizácie ;Ťažké delostrelectvo, môže byť umiestnené v budovách ;Kamufláže siete ;Väčšina stromov a stohov môžete využiť ako skrýš ;Obilné polia ;Plná verzia, vrátane krajín a editor máp z Hidden Stroke 1 ;Software proti podvádzaniu s pomocou cheatov

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 350MHz, 0,4GB voľno na disku, 4x CDROM

  Kategórie

  PC / PC hry / Stratégie

  Hra Hidden Stroke II prináša jedinečné pokračovanie pôvodného dielu. I tí najnáročnejší fanúšikovia strategických hier sa môžu tešiť na kompletne prepracovaný systém poškodzovania a mnoho ďalších noviniek. Nové jednotky sa vydávajú do boja a čakajú na svoje využitie v strhujúcich kampaniach a misiách.
  Čaká na vás 760 rôznych jednotiek, viac než 500 budov a množstvo ďalších objektov rôznych úrovní. Stromy, jamy a kamufláže siete ponúkajú nekonečné možnosti ukrývania i opevňovania.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Kúpili ste si Hidden Stroke II? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame