Hogwarts Legacy
PS5

(1x)
69,99
Nákupom získate 2,10 Kredity
Doporučený vek: Od 12 rokov
Štítky: Fantasy, Filmové, Open-world, Príbehové
Typ hry: Hra pre jedného hráča
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 35604
Hra je tiež dostupná pre:  XBOXPS4XSXSWITCH

Darček k objednávke

 • Hra Hogwarts Legacy dáva hráčom možnosť prežiť svoj vlastný príbeh vo sveta Harryho Pottera v doteraz nevídanom RPG poňatí populárneho čarodejníckeho sveta. Avalanche Software prináša bohatý a prepracovaný svet, ktorý je plný akcie, mágie a tiež krásnych a záhadných príbehov, ktoré potešia fanúšikov Harry Pottera, ale aj hráča všeobecne.

  ŠTUDENTOM KÚZIEL
  Na začiatku vzrušujúceho príbehu si hráči rozšíria svoje magické schopnosti typickým školskom procesom v Škole čarov a kúziel v Rokforte a to v minulosti, konkrétne v 19. storočí. Zdokonalia sa v zaklínadlá, varenie elixírov či starosť o fantastická zvieratá. Postupne potom budú odhaľovať veľký svet plný nebezpečenstva z dávno zabudnutej minulosti.

  Hogwarts Legacy
  ZNÁMÉ PROSTREDIE
  Nezvyklé zručnosti, ktoré sú potrebné k porazeniu novo objaveného zla môže ovládnuť iba hráč. V otvorenom svete sa hráč pozrie na Rokfort, ale aj na okolité známe miesto ako je Zakázaný les a dediny menom Rokville.

  harry potter rpg
  rpg harry potter
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (1)
Pridať hodnotenie

 Overený nákup

Slušná hra z Harry Potter univerza, která ale nepotěší průměrným příbehem a postavami, spoustou zbytečnýho výplňovýho obsahu a celkem dost velkou porcí bugů. Jinak ale vcelku solidní hra. 70%

Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame