Horizon: Forbidden West
PS5

39,99 79,99 €

Zľava platí do 21. 8. 2022 alebo vypredania

Nákupom získate 1.60 kreditov
 • 39,99 €
  Skladom
Štítky: Sci-Fi, TPS
Typ hry: Hra pre jedného hráča
Jazyk: České titulky, Angličtina
Kód produktu: 33756
Hra je tiež dostupná pre:  PS4

Darček k objednávke

 • Pripojte sa k Aloy, ktorá sa vydáva do nádhernej, ale zároveň nebezpečnej pustiny Forbidden West, v ktorej sa skrýva tajuplná hrozba. Vráťte sa do postapokalyptického sveta ďalekej budúcnosti hry Horizon a preskúmajte vzdialené kraje, bojujte s väčšími a úchvatnejšími strojmi a zoznámte sa s novými kmeňmi.

  VEĽKOLEPÁ PUSTINA
  Krajina umiera Roztrúsené zbytky ľudstva pustošia divoké búrky a nezastaviteľné pohromy, zatiaľ čo sa okolo ich osád zakrádajú hrozné nové stroje. Život na Zemi smeruje k ďalšiemu vyhubeniu a nikto nevie prečo. Objavte ďaleké kraje, nových nepriateľov, bohaté kultúry a pozoruhodné postavy. Preskúmajte bujné lesy, prepadnuté mesta a aj impozantné pohorie Ameriky ďalekej budúcnosti.

  Horizon: Forbidden West
  NOVÉ NEBEZPEČENSTVÁ
  Teraz je na Aloy, aby odkryla tajomstvo ukryté za týmito hrozbami a obnovila poriadok a rovnováhu sveta. Počas svojej náročnej výpravy sa bude musieť stretnúť so starými známymi, tvoriť aliancie sa vzájomne bojujúcimi novými frakciami a odhaliť odkaz prastarej minulosti - a zároveň zostať vždy o krok vpredu pred zdanlivo neporaziteľným nepriateľom. Zapojte sa do strategických bitiek proti obrovským strojom i ľudským nepriateľom a využívajte zbrane, vybavenie a pasce vyrobené z nájdených dielov.

  horizon forbidden west
  ZNEPOKOJIVÉ TAJOMSTVÁ
  Odhaľte tajomstvo bezprostredného kolapsu Zeme a odomknite skrytú kapitolu dávnej minulosti ... ktorá Aloy raz navždy zmení.

 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Horizon: Forbidden West!

Sledujte nás na instagrame