Horizons: Empire of Istaria
PC

19,99
Nákupom získate 0,80 kreditov
Doprava
od 2,99 €
22 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Štítky: Fantasy
Kód produktu: 10829
 • Hra je hrateľná len na internete. U hry je kupón, ktorý vám umožní hrať 1 mesiac. Neskôr sa musia platiť mesačné poplatky s kreditnou kartou vo výške 9 libier.
  Milióny možností a nastavenia brnení, zbraní, budov, miest, zemí, vzhľad postavy.; Vrstvené oblečenie vám umožní vytvoriť si vlastný vzhľad.; Rôzne činnosti postava môže vyrábať zbrane, budovy, obranné veže alebo portáli.; Otvorený systém výučby dovoľuje hráčovi začať v "základnej škole" a postupne sa vyprofilovať v určitom obore alebo striedať profesie.; Prepracované bitky a graficky podarené kúzla; Dynamicky sa meniaci svet, katastrofy, nadprirodzené javy, nájazdy príšer vždycky je situácia iná a rozhodne sa nebudete nudiť.; Možnosť lietania po svete a to i na drakoch.

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 900MHz, pamäť 256MB RAM, grafická karta s 64MB RAM, 2,0GB voľno na disku, 8x CDROM, pripojenie k internetu a platenie mesačných poplatkov

  Kategórie

  PC / PC hry / RPG
  PC / PC hry / Online a MMORPG
  Premýšľali ste niekedy o tom aké to je: lietať ako vták alebo žiť ako ryba pod morskou hladinou? Tužíte vybočiť z každodenného behania a vstúpiť do magickej ríše Istaria. Toto nové multi-playerové RPG Vás zavedie do nového sveta s prepracovaným a dynamickým prostredím...

  Systémy sú v tejto hre pomerne dynamicky prepracované čo uvitá snáď každý hráč. Okrem malých questov, ktorých bude v Horizone doslovne množstvo, bude správca hry vyhlasovaný i... ako to povedať inak... veľké, globálne. Na ich splnenie bude vypísaná tučná odmena, ale ich ťažkosti tomu zodpovedajú tiež.

  Boj v Horizone bude prebiehať v reálnom čase. Z hľadiska ovládania ale bude obmedzený len na určovanie na koho a kedy a ako má byť zaútočený, prípadne aké kúzlo má byť v priebehu boja poslané.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame

cyberpunk2077, johnnysilverhand, cyberpunk2077game, zberatelskasocha
daysofplay2024, daysofplay, PlayStationZlavy
doplnkydodomu, doplnkydobytu, detskaizba
hvezdnevojny, , starwarsunlimited
3plus1zadarmo, FunkoPopzadarmo, FunkoPop, funkopopkolektor
TwilightMasquerade, pokemontcg, scarletandviolet