Indiana Jones and the Emperors Tomb
PC

22,99
Nákupom získate 0,46 kreditov
Štítky: TPS
Kód produktu: 10447
 • Indiho nové dobrodrúžstvo
  Nový 3D grafický engine, ktorý vytvára úplne pohlcujúce interaktívne prostredie.; 10 rozsiahlych levelov; exotické miesta: stredoveký hrad v Prahe !!! podvodní palác v Istanbule alebo horská pevnosť v Číne.; Prepracovaný filmový príbeh plný dejových zvratov a napätí.; Indi ovláda nielen svoje obľúbené zbrane (bič a pištole), ale je priebojníkom v ručnom súboji.; Interaktívne prostredie a prepracovaný systém pozorovania kamier, ktorý zaručí vždy najlepší pohľad na 3D akciu.

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, ME, XP, procesor 800MHz, pamäť 128MB RAM, grafická karta s 32MB RAM, 4x CDROM, gr. karta minimálne ATI RADEON 7200

  Kategórie

  PC / PC hry / Akčné
  PC / PC hry / Adventúry
  Indiho nové dobrodružstvo začína v roku 1935 v ďalekom východe. Ázijská mafia a nemecký nacisti pod vedením boháča Alberta Von Becka spojili svoje sily, aby našli neuveriteľný mocný artefakt - čiernu perlu nazývanú Srdce draka, ktorá umožní svojmu majiteľovi ovládať myšlienky ostatných ľudí. Legenda hovorí, že tento poklad bol ukrytý pred dvoma tisíckami rokov v hrobke prvého čínskeho cisára. Jedine Indi môže zabrániť tomu, aby sa artefakt nedostal do zlých rúk. Pri jeho nebezpečnom pátraní mu pomáha krásna asistentka K´ai.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame