Isonzo - Deluxe Edition
PS5

19,99
Nákupom získate 0,60 kreditov
Doprava
od 2,99 €
23 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Doporučený vek: Od 18 rokov
Štítky: FPS, 1. svetová vojna, Vojna
Typ hry: Hra pre viacerých hráčov, Online multiplayer
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 46142
 • Prvá svetová vojna sa rozširuje o nový front, zasadený vysoko do talianskych hôr – nádherných a smrtiacich zároveň.

  Multiplayerová strieľačka Isonzo, inšpirovaná dvoma rokmi krvavých bojov o kontrolu nad údolím rieky Soči (taliansky Isonzo) a Alpami počas prvej svetovej vojny, pozdvihuje hernú sériu „WW1 Games Series“ na úplne novú úroveň, obrazne aj doslova. Zapojte sa do neľútostného konfliktu v ohromujúcej talianskej krajine a sami si zvoľte cestu vedúcu k víťazstvu – prestrihajte sa ostnatým drôtom, obíďte nepriateľa z boku po horských chodníkoch alebo sa postavte k mínometu a vynúťte si cestu vpred hrubou silou. Tvarujte dynamické bojisko vršením vriec s pieskom, naťahovaním ostnatého drôtu, pokladaním debien s muníciou alebo rozmiestňovaním zákopových periskopov a štítov pre ostreľovače.

  Zúčastnite sa historických ofenzív od Šiestej bitky na Soči po Trestnú výpravu. V súlade s priebehom skutočných bitiek sa v rámci každého ťaženia budú boje pri postupe útočníkov posúvať cez výrazne odlišné prostredie – od pevností na svahoch kopcov cez zákopy v horách až po neľútostné boje v uliciach miest. Všetko v hre bolo vytvorené na základe starostlivého výskumu a opakovaných ciest do terénu, počnúc zvukovými efektmi a uniformami a končiac domami, vinohradmi a zákopmi, o ktoré budete zvádzať ľúte boje. Takto ste prvú svetovú vojnu ešte nezažili!

  DELUXE EDITION OBSAHUJE

  - hru Isonzo
  - tri kozmetické balíčky s rôznymi uniformami, fúzmi a ďalšími možnosťami úprav tváre  VOJNA V HORÁCH

  Dobývanie horských opevnení behom, boj v zničených mestách a brodenie sa riekami sú len niektoré z výziev, ktorým budete čeliť pri útokoch na početné nepriateľské pozície.

  TAKTICKÁ FPS PRE VIAC HRÁČOV
  V snahe prežiť vojnu vo vysokej nadmorskej výške voľte starostlivo svoju rolu aj výbavu - ako ostreľovač odstráňte nepriateľských ženistov skôr, než prestrihajú vaše ostnaté drôty, s pomocou puškových granátov vyčistite bojisko od guľometov nepriateľov a oveľa viac.

  Isonzo - Deluxe Edition (PS4)
  INŠPIRÁCIA Z PRVEJ SVETOVEJ VOJNY
  Spoznajte nový historický herný režim „Ofenzíva“, založený na skutočných bitkách a zameriavajúci sa na unikátne výzvy bojovania v Alpách. Chopte sa viac ako tridsiatich autentických zbraní z obdobia prvej svetovej vojny, čeľte útokom jedovatým plynom a prežite intenzívnu delostreleckú paľbu.

  Isonzo - Deluxe Edition (PS4)
  BUDOVANIE K VÍŤAZSTVU
  Rozmiestňujte ostnaté drôty, vrecia s pieskom, zákopové periskopy a ďalšie! Či už sa zakopávate, alebo útočíte, prispôsobiť bojisko vlastnému prospechu sa stane kľúčom k vášmu víťazstvu.

  RÔZNE PODOBY VOJNY
  Upravte si každú triedu podľa svojho a vyberajte z rôznych historicky presných uniforiem, príslušenstva a pokrývok hlavy pre každú z nich. K tomu všetkému si navyše môžete vybrať aj svoje fúzy, a to hneď z niekoľkých slávnych, dobovo presných štýlov!

  Isonzo - Deluxe Edition (PS4)
  VERNÉ SPRACOVANIE
  Kochajte sa úplnou presnosťou všetkých herných prvkov – od máp a zbraní cez hudbu až po uniformy – a bojujte za Talianske kráľovstvo, alebo Rakúsko-uhorskú monarchiu!

  Isonzo - Deluxe Edition (PS4)

 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

  Kúpili ste si Isonzo - Deluxe Edition ? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame

vhlave, vhlave2, premiera
tombraider, darkhorsefigure, zberatelskafigurka, LaraCroft
FUNKO20, FunkoPopFigurky, ZlavynaPopky, Popky, dopravazadarmo
dopravazadarmo, Packeta, doruceniezadarmo
eldenring, shadowoftheerdtree, darcek
chainsawman, figurka, funkopop, xzonesk