Star Wars - Jedi Knight: Jedi Academy
PC

42,99
Nákupom získate 1,29 kreditov
Štítky: FPS, Sci-Fi
Kód produktu: 10627
 • Svet Star Wars sa opäť spoliehá
  Navštívte známe i neznáme miesta zo sveta Star Wars a stretávajte známe postavy; Možnosť vytvoriť si vlastnú postavu s nastavením vlastností ako rasa, pohlavie, oblečenie a fyzické vlastností pred vstupom do akadémie; Prispôsobte si svetelný meč od rukoväti až po farbu, použite dva alebo siahnite po obojstrannom preslávenom Darth Maulem; Odstupňovaná úroveň ťažkosti umožní hráčom zvoliť misie podľa schopností, ktoré získali a ktoré potrebujú na ceste stať sa Rytierom Jedi; Množstvo multiplayerových módov (Duel, Power Duel, Siege, DeathMatch, Team DeathMatch, Capture the Flag) aj pre 16 hráčov rozpúta skutočnú bitku dobra a zla; Učiňte konečné rozhodnutie či budete bojovať za slobodu a na strane dobra alebo sa pridáte k temným silám.

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 450MHz, pamäť 128MB RAM, grafická karta s 32MB RAM, 1,3GB voľno na disku, 8x CDROM, oficiálne podporované gr. karty: ATI Radeon série 7000,8000,9000, ATI Rage 128/128Pro, NVIDIA GeForce 2,3,4,FX,256, Riva TNT2, hra

  Kategórie

  PC / PC hry / Akčné
  Ako nový študent Akadémie Luka Skywalkera nasledujte tradíciu a poznávate silu a hrozbu. Vaším výcvikom vás povedie mentor Kyle Katarn a pretože Luke Skywalker vyučuje školu života, ste ako adept radu Jedi vyslaný na misie kde prikazujete svoju pripravenosť a získavate nové skúsenosti. Sila je silný spojenec, užívajte ju s rozvahou.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame