Star Wars - Jedi Knight: Jedi Academy
PC

42,99
Nákupom získate 1,29 kreditov
Doprava
od 2,99 €
22 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Štítky: FPS, Sci-Fi
Kód produktu: 10627
 • Svet Star Wars sa opäť spoliehá
  Navštívte známe i neznáme miesta zo sveta Star Wars a stretávajte známe postavy; Možnosť vytvoriť si vlastnú postavu s nastavením vlastností ako rasa, pohlavie, oblečenie a fyzické vlastností pred vstupom do akadémie; Prispôsobte si svetelný meč od rukoväti až po farbu, použite dva alebo siahnite po obojstrannom preslávenom Darth Maulem; Odstupňovaná úroveň ťažkosti umožní hráčom zvoliť misie podľa schopností, ktoré získali a ktoré potrebujú na ceste stať sa Rytierom Jedi; Množstvo multiplayerových módov (Duel, Power Duel, Siege, DeathMatch, Team DeathMatch, Capture the Flag) aj pre 16 hráčov rozpúta skutočnú bitku dobra a zla; Učiňte konečné rozhodnutie či budete bojovať za slobodu a na strane dobra alebo sa pridáte k temným silám.

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 450MHz, pamäť 128MB RAM, grafická karta s 32MB RAM, 1,3GB voľno na disku, 8x CDROM, oficiálne podporované gr. karty: ATI Radeon série 7000,8000,9000, ATI Rage 128/128Pro, NVIDIA GeForce 2,3,4,FX,256, Riva TNT2, hra

  Kategórie

  PC / PC hry / Akčné
  Ako nový študent Akadémie Luka Skywalkera nasledujte tradíciu a poznávate silu a hrozbu. Vaším výcvikom vás povedie mentor Kyle Katarn a pretože Luke Skywalker vyučuje školu života, ste ako adept radu Jedi vyslaný na misie kde prikazujete svoju pripravenosť a získavate nové skúsenosti. Sila je silný spojenec, užívajte ju s rozvahou.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame

starwars, hviezdnevojny, obiwankenobi, skrytahrozba
studioghibli, mojsousedtotoro, kuchynskeprislusenstvo
minecraft, minecrafters, minecraftuniverse, oslavujeme, aplha
disneylorcana, ursulasreturn, lorcanatcg, lorcana, disneykarticky
hernyvypredaj, nemamcohrat, playstation, PChry, xbox, switch
casopislevel, ohrachalidech, hernecitanie, levelkniha, hernakniha