Jurassic Park Operation Genesis
PC

20,90
Nákupom získate 0,84 kreditov
Doprava
od 2,99 €
22 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Kód produktu: 10473
 • Naplňte sny Dr. Johna Hammonda
  Prvá budovateľská stratégie rozdelená do misií. Môžete sa zamerať na stavbu a vedenie parku, alebo dať prednosť akčnej časti hry.; Jednoduché ovládanie - zložité rozhodnutie. Aký ostrov zvolíte? Aké bude vstupné? Ako vyriešiť bezpečnosť parku?; Zahrajte si napínavé akčné misie (napr. záchrana stratených návštevníkov, zastavenie zdivočených dinosaurov). ; Dokonalé ozvučenie a hudba, 10 originálnych nahrávok od špičkových skladateľov (John Williams). ; Rôzne zábery kamier a herné módy. Prelete sa nad svojím parkom helikoptérou alebo pozorujte očami návštevníka. ; Majte neustále pod kontrolou dinosaury pomocou chemikálií. Ovládajte ich nálady (hlad, spánok, agresivitu). Zlé zmiešanie surovín môže mať katastrofálne účinky.; Zdokonalené AI dinosaurov, ktorý dokážu loviť v svorkách, bojovať.; Prostredie tropickej džungle a dinosaury, ktorý sú vytvorení v detailnej 3d grafike.

  Minimálne požiadavky

  Windows 95, 98, 2000, NT, XP, procesor 400MHz, pamäť 256MB RAM, grafická karta s 32MB RAM, 1,5GB voľno na disku, 4x CDROM, graf. karta alespoň Riva TNT2

  Kategórie

  PC / PC hry / Stratégie
  Jurassic Park Evolution kombinuje prvky stratégie a akčnej hry. Naplňte sny Dr. Johna Hammonda - postavte sa a veďte Jurský park. Vytvorte najúžasnejší zábavný park s jedinečnými atrakciami - dinosaurami. Bojujte o prežitie na ceste cez 12 misií, ktoré dokonale preveria Vaše schopnosti obstáť v divočine a ubrániť sa tým najnebezpečnejším príšerám.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame

cyberpunk2077, johnnysilverhand, cyberpunk2077game, zberatelskasocha
daysofplay2024, daysofplay, PlayStationZlavy
doplnkydodomu, doplnkydobytu, detskaizba
hvezdnevojny, , starwarsunlimited
3plus1zadarmo, FunkoPopzadarmo, FunkoPop, funkopopkolektor
TwilightMasquerade, pokemontcg, scarletandviolet