Kartová hra Flesh and Blood TCG: Outsiders - Booster

3,50
Merchandise: Kartová hra, Zberateľská kartová hra TCG
Kód produktu: 52137
 • Po storočiach vrtkavého mieru sa vo svete Rathe schyľuje opäť k vojne. Monštrá sa vynárajú z prastarej džungle a stretávajú sa s urodzenými bojovníkmi v krvavých potýčkach. Bojujte za svoju budúcnosť vo svete plnom zúrivého konfliktu. Zvolíte si svoju cestu alebo podľahnete všadeprítomným machinaciám? Pozdvihnite meč a pripravte sa na boj, utekať totiž nemá cenu, vojna si vás aj tak nájde. Nová fantasy zberateľská kartová hra Flesh and Blood je tu. Ujmite sa úlohy jedného z hrdinov a postavte sa súperovi v súboji, v ktorom vám pomôžu najrôznejšie schopnosti, vybavenie a zbrane.

  Outsiders je samostatná sada pre kartovú hru Flesh and Blood, ktorá zavedie fanúšikov do Pits, rozľahlej siete podzemných jaskýň a kanálov. Outsiders je prvá draftovateľná sada Flesh and Blood, ktorá obsahuje viac hrdinov v každej triede, čo z nej robí doposiaľ najdynamickejší draftovací zážitok, v ktorom má každý hrdina svoje vlastné silné stránky.
  BOOSTER OBSAHUJE
  - celkom 16 ks kariet Flesh and Blood TCG: Outsiders
  Počet hráčov: 2
  Doporučený vek: 13+  
  Dĺžka hry: 10-30 minút
  Lokalizácia: Angličtina

  Cena je za jeden balíček so 16 kartami.

  Karetní hra Flesh and Blood TCG: Outsiders - Booster
  HRDINOVIA
  V Outsiders na vás čaká mix obľúbených hrdinov a nových tvárí. Medzi nových hrdinov patrí Uzuri, nájomná vrahyňa a vodca bandy, do ktorej patrí aj nová verzia Arakniho, a Riptide.

  HYBRIDNÉ KARTY
  Outsiders predstavuje nové hybridné karty, ktoré môžu hrať dve rôzne triedy! Hybridné karty zlepšujú zážitok z draftovania a umožňujú vám mať stále otvorené možnosti.
  Flesh & Blood TCG - Uprising EN
  O SADE OUTSIDERS
  - 239 card set (1 Fabled, 5 Legendary, 31 Majestic, 51 Rares, 128 Commons, 20 Tokens, 3 Marvels)
  - 16 cards v balíčku, 24 balíčkov v boxu
  - navrhnuté pre booster draft, sealed deck, a constructed play.
  - obsahuje "cold foils"
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Kúpili ste si Kartová hra Flesh and Blood TCG: Outsiders - Booster? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame