Kartová hra Magic: The Gathering Innistrad: Midnight Hunt - Collector Booster (15 kariet)
MERCH

20,99
Nákupom získate 0.42 kreditov
Možno objednať max. 12 ks na zákazníka.
Doporučený vek: Od 7 rokov
Lokalizácia: Angličtina
Počet hráčov: 3 hráči
Kód produktu: 38817
 • V Midnight Hunt sa vraciame do pláne Innistrad plnej upírov, zombie a vlkolakov! Pripravte sa na poriadny hororový nárez plný nových kariet a možností.

  Collectors booster je pre naozajstných zberateľov. Nájdete v ňom určite trblietavé karty rôznej rarity, často spolu s foilovanými landy a kartami v špeciálnych vydaniach ako je napríklad Showcase, Full-art alebo Borderless. Ak ste hardcore zberateľ Magicu tak nešliapnete vedľa.

  Karty sú v angličtine.
  BALENIE OBSAHUJE
  TBA
  Počet hráčov: 2
  Doporučený vek: 13+
  Dĺžka hry: 10-30 minút
  Lokalizácia: Angličtina

  Cena je za jeden balíček s 15 kartami.
  ROZŠÍRENIE
  V tomto boosteri nájdete niekoľko kariet, ktoré môžu rozšíriť vašu zbierku alebo obohatiť váš balík. Bohužiaľ si s 15 kartami Magic: The Gathering nezahráte. Ak by ste chceli, odporúčame do začiatku Commander, Planeswalker, Challenger alebo Starter balíčky z našej ponuky.  Karetní hra Magic: The Gathering Innistrad: Midnight Hunt - Collector Booster (15 karet)
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Kartová hra Magic: The Gathering Innistrad: Midnight Hunt - Collector Booster (15 kariet)!

Mohlo by sa vám páčiť

Sledujte nás na instagrame