Kartová hra Magic: The Gathering - Lotus Field Combo (Pioneer Challenger Deck)
MERCH

46.99
Nákupom získate 1.88 kreditov
Doporučený vek: Od 7 rokov
Lokalizácia: Angličtina
Počet hráčov: 3 hráči
 • Spoločnosť Wizards of the Coast je medzi kartovými hrami legendou so svojou zberateľskou kartovou hrou Magic: The Gathering. Teraz prihadzujú balíčky do relatívne nového a nevšedného formátu Pioneer, ktorý je prvým nerotujúcim v dlhej rade rôznych formátov Magicu. To znamená, že karty z týchto balíčkov budete môcť hrať vždy aj na turnajoch mimo Standard.

  Tento set je perfektný nielen pre všetkých z vás, ktorí chcete ihneď skočiť do turnajového formátu constructed, ale aj pre vás ktorí si len chcete zahrať s kamarátmi.

  Karty aj pravidla sú v angličtine.
  BALENIE OBSAHUJE
  - 1 čierno-zeleno-modrý balíček pripravený na okamžité hranie (60 kariet) pre jedného hráča
  - 15 kariet naviac pre doladenie balíčka podľa Vás
  - 5 obojstranných Token kariet
  - krabičku na uloženie balíčku
  Počet hráčov: 2
  Doporučený vek: 13+ 
  Dĺžka hry: 10-30 minút
  Lokalizácia: Angličtina

  V ponuke máme aj iné Pioneer challenger decky ich kompletný obsah, analýzu many a náhodnú štartovú ruku nájdete tu.
  RYCHLÝ SKOK DO AKCIE
  Táto sada jedného balíčka a kariet navyše umožňuje si perfektne vyskúšať constructed hranie, pretože balík obsahuje nielen svojich základných 60 kariet, ale poskytuje tzv. sideboard v ktorom je niekoľko kariet, ktoré si môžete vymeniť a prispôsobiť sa tak stratégiu protivníka. Tento viacfarebný balík sa zameria na získavanie čo najviac many, kontrolu nad bojiskom a výhru pomocou karty Approach of the Second Sun. Balíček si kedykoľvek môžete rozšíriť pomocou boosterov.


  Karetní hra Magic: The Gathering - Lotus Field Combo (Pioneer Challenger Deck)

  NIE LEN TAK HOCIJAKÝ BALÍK
  Tento rok sa Wizards of the Coast rozhodli zložiť úplne geniálne challenger decky zo všetkých najpoužívanejších a hlavne najúspešnejších kariet z predchádzajúcich sérií, ktoré sú stále štandardne hrané. V balíčku nájdete karty od Core 2015 cez Kaldheim, až po Core Set 2021.
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.ck, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Kartová hra Magic: The Gathering - Lotus Field Combo (Pioneer Challenger Deck)!