Kirby's Return to Dream Land Deluxe
SWITCH

59,99
Nákupom získate 1,80 kreditov
Doporučený vek: Od 7 rokov
Štítky: Arkáda, 2D plošinovka
Typ hry: Hra pre jedného hráča, Hra pre viacerých hráčov, Online multiplayer
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 50230
 • Blíži sa vylepšená verzia Kirby's Adventure Wii! Kirby's Return to Dream Land Deluxe je novou verziou hry Kirby's Adventure Wii, ktorá už čoskoro dorazí na Nintendo Switch. Až so štyrmi hráčmi sa môžu pripojiť ku Kirbymu a jeho priateľom na ceste cez Dream Land, aby pomohli opraviť Magolorovi jeho pokazenú vesmírnu loď.

  OBĽÚBENÁ KOPÍROVACIA SCHOPNOSŤ

  Okrem meča, biča a ďalších známych kopírovacích schopností zažije svoju premiéru aj schopnosť s príznačným názvom Mecha. Staňte sa robotom a lietajte po oblohe, útočte zo zálohy vďaka svojmu kanónu alebo sa pustite do súbojov na blízko so silnými údermi. Rovnako môžete vdýchnuť svietiacich nepriateľov a využiť tak špeciálne super schopnosti – ultra silné kopírovacie schopnosti, ktoré prevrátia jazýčky na váhach vo váš prospech!

  Kirby's Return to Dream Land Deluxe
  SPOLOČNÉ DOBRODRUŽSTVO
  Hrajte s ostatnými hráčmi vďaka ovládaču Joy-Con, keď až štyria hráči na jednej konzole sa môžu zapojiť do hrania. Hrajte za známe postavy ako Kirby, Meta Knight, King Dedede alebo Bandana Waddle Dee. Prípadne môže hrať každý za Kirbyho, kedy prídu na rad všetky jeho kopírovacie schopnosti.

  kirby
  UŽITE SI CELÚ RADU MINIHER
  Oddýchnite si od veľkolepého dobrodružstva v rámci množstva minihier, ktoré sú hrateľné až v štyroch hráčoch. Tí, ktorí hrali pôvodnú hru, určite spoznajú Ninja Dojo a Samurai Kirby, ale aj pre nich bude nová minihra s názvom Magolor's Tome Trackers.
  dreamland
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Kúpili ste si Kirby's Return to Dream Land Deluxe? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame